Yurtdışı Eşya Taşıma Fiyatları

Yurt dışı ev taşıma fiyatları.

Yurtdışı Eşya Taşıma Fiyatları

Dünya küçülüyor! Bu ifadeyi belki daha önce duymuş olabilirsiniz veya ilk kez duyuyorsunuzdur. Günümüzde bu cümle çoğu kez artık dinlendiriliyor, anlamı; gelişen teknoloji ile birlikte ulaşım, haberleşme seyahat etme ve bir ülkeden başka bir ülkeye taşınmanın çok basit bir durum haline geldiğini özetlemektedir. Yurt dışı eşya taşıma fiyatları sektörü düşünülenin aksine çok pahalı olmayıp ve birçok yasal engellerin artık ortadan kalktığını söyleyebiliriz. Eğitim, iş, sosyal veya başka nedenlerden ötürü başka bir ülkeye çok kısa bir sürede düşünülenin aksine çok uygun fiyat aralıklarında taşınmak artık günümüzün küçülen dünyasında mümkün hale gelmiştir.

Yurt dışı Eşya Taşıma

Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın bir çok yerinde milyonlarca Türk yaşamaktadır aynı şekilde şirket atamaları, iş olanakları ve çeşitli sebeplerden ötürü her yıl binlerce aile göç etmektedir. Yeni taşındığınız ülkede yeni bir ev düzeni kurmak ve yeni ev eşyaları satın almak oldukça maliyetlidir. Özellikle Avrupa ülkelerinde gerek ikinci el eşyalar olsun çok pahalıdır, bir aile evi için gerekli eşyaları satın almak Türkiye’de mevcut tüm ev eşyalarınızı taşımaktan daha maliyetli olacağından emin olabilirsiniz. Yurt dışına ev eşyası taşıma düşünülenin aksine artık çok yaygın ve kolaylaştırırmış, herkesin çok rahat bir şekilde yararlanabileceği bir hizmetler sektörü haline dönüşmüştür.

Türkiye’den dünyanın her yerine veya dünyanın her yerinden Türkiye taşınmak çok kolay, taşınacağınız ülkede oturma izniniz varsa taşınmanın hiç bir resmi zorluğu yoktur. Çakıroğlu güvencesiyle taşındığınız zaman sizi yoracak resmi evrak işlemlerinden kurtaracaktır ve sizin adınıza tüm taşınma faaliyetini düzenleyecektir. Aynı şekilde eşyaların paketlemesi, sigorta ve gümrük işlerini de itinayla yapılmaktadır ve hangi ülke olursa olsun kara yoluyla taşınan tüm ev eşyalarında eski evinizdeki düzen nasılsa yeni evinizde aynı düzen tekrar kurulması firmamız tarafından yapılmaktadır.

Uluslararası nakliye fiyatları.

Yurt dışına nakliye fiyatları

İnternet üzerinde bu konu hakkında kısa bir araştırma yaptığınızda bununla ilgili net bir bilgi bulamazsınız çünkü uluslararası nakliye fiyatları hesaplanırken bir çok kalem göz gönüne alınır ve eşyanın alınıp teslim edileceği yere göre fiyat hesaplaması farklılık göstermektedir.

Temelde yurt dışı zati eşya taşımacılığı yapan firmalar hacim bazında yani m3 birim başı fiyatlandırma yoluna gider ve eşyanın miktarına göre, eşyanın alınması gereken yer, eşyanın teslim edilmesi gereken yer, sigorta giderleri, gümrük masrafları, eşyanın teslim edileceği ülkenin otoban geçiş ücretleri ve gümrük mevzuatları gerekçesiyle çıkartılan ek vergi masrafları gibi farklı kalemler dikkate alınarak fiyat teklifi sunulur. Eşyanın miktarı artıkça m3 fiyatında indirim yapılması gerekmektedir ayrıca standart bir şekilde sunulan fiyat teklifi içerisinde eşyanın paketlenmesi, gümrük giderleri ve eşyanın nakliye sigorta masrafları dahildir.

Uluslararası ev taşıma fiyatları.

Yurt dışına Eşya Gönderme Fiyatları

Genel İnternet müşterisi firma veya hizmet tercihi yaparken sektör içerisinde en ucuz fiyat teklifini sunan şirketi tercih eder, tabi ki bütçeniz için en uygun fiyatlarda hizmet almak en doğal hakkınız ama unutmayın ki bu işin maliyeti bellidir eğer bir şirket rakip firmalar arasında en ucuz fiyat teklifini sunuyorsa bunun bir nedeni vardır çünkü her kez müşteri kazanmak ister. Yurt dışına taşımak kaliteli ve sorunsuz bir taşınma deneyim yaşamak istiyorsanız şirket tercihinizi sadece size sunulan fiyat teklifleri göre değil firmanın güvenirliği ve sunmuş olduğu hizmet kalitesine göre tercihinizi kullanmanızı tavsiye ederiz. Sırf ucuz fiyat teklifi sunduğu için tercih ettiği firma yüzünde bir çok problem ve mağduriyet yaşan müşterilerinin şikayet ve mağduriyetlerini şikayet sayfalarında ulaşabilirsiniz

 Yurt dışına Ev Taşıma

Hani ülke olursa olsun dünyanın her yerine şirketimiz ev eşyalarınıza kapınıza kadar ulaştırmaktadır ve 15 gün içinde ulaştırma garantisi sunmaktadır. Başta tüm Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika, Kanada, Dubai ve Kıbrıs’a uluslararası evden eve nakliyat hizmetini profesyonel ve sigortalı bir şekilde en uygun fiyat aralıklarında siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Hiç bir ek ücret istemeden sizin adınıza tüm resmi işlemleri biz yapmaktayız, tüm taşınma süreci ve eşyanın paketleme işlemlerine kadar ve yeni evinizin düzenine kadar şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Yurt dışına ev eşyası taşıma hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız Yurtdışına Eşya Nasıl Gönderebilirim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Comments

 • Turgay Aydoğdu | Ağu 5,2020

  İyi günler

  Kocaeli/İzmit merkezden Avusturya Linz şehrine yakın yaklaşık 5 metreküp kadar ev eşyası taşınması hakkında fiyat verebilirmisiniz?
  Taşınma en yakın zamanda planlanabilir.

  İyi günler dilerim

  • Oktay Ayırkan | Ağu 12,2020

   Merhabalar Turgay bey, yurtdışına ev eşyası nakliyesi ilgili fiyat teklifimiz, şartlarımız Türkiye’den Avusturya sevkıyat tarihlerimiz ve taşınma için gereken evraklarda mail adresinize iletilmiştir.
   Geri dönüşünüzü bekliyoruz, teşekkürler.

 • Ramadan Çınar | Ağu 6,2020

  Ankara dan ABD California Sunnyville şehrine 20 lik konteyneri dolduran ev eşyasının evden eve, tüm liman ve gümrük işlemleri ve masrafları dahil fiyat verebilir misiniz?

 • Hayriye Karaca | Ağu 14,2020

  Merhaba, İstanbul Güneşliden Almanya Berlin’e koltuk takımı, çift kişilik yatak, buzdolabı, birr kaç koli kıyafet, bir kaç koli kap kaçak fiyat öğrenebilir miyim?

  • Yeliz Gülsahin | Eyl 1,2020

   İyi günler bende Türkiye’den Almanya’ya tüm beyaz eşyalarımı, yatak odamı, çocuk odası, elbiseler ve benzeri şeyleri götürmek istiyorum Bocholt’a Almanya’ya fiyat ne olur.

 • Çağlar Yılmaz | Ağu 16,2020

  Ev eşyalarım istediğim tarihte Almanya Köln adresime ulaştı ve iyi hizmet aldım yorumlarda denildiği gibi Oktay Bey’in ilgi ve iş takibi çok başarılıdır. Gelen arkadaşlar hem saygılı ve işlerinde tecrübeliydiler. Emeklerine sağlık iyi çalışmalar.

 • Harun Güven | Ağu 17,2020

  İstanbul’dan Almanya’ya gümrük,paketleme ve eşyanın kapıya kadar teslimatı dahil m3 fiyatı ne kadar?

 • Ali | Ağu 19,2020

  İzmir’den İtalya’ya 2+1 bir evin içinde bulunan salon takımı, yatak odası, oturma grubu ve genç odası mevcuttur. Fiyat teklifi iletirseniz sevinirim.

 • Emine | Eyl 2,2020

  Merhaba, İstanbul’dan Almanya Stuttgart’a 30 adet orta boy koli taşıma ücreti hakkında bilgi alabilir miyim ?
  Koliler çeyiz eşyası ile dolu, geneli mutfak eşyasıdır. Kilogram hakkında kesin bir bilgim yok ne yazık ki.

 • İzzet yazgan | Eyl 5,2020

  İyi günler, İstanbul-Şişli den 1 adet duvar piyanosu ve beraberinde birkaç koli ABD-NY-Brooklyn teslim edilecektir. 2 Ay içinde olabilir, ortak kullanımlı konteyner olabilir bununla ilgili bilgi almak istiyorum.

 • Senay Pelin | Eyl 7,2020

  Merhaba İstanbul’dan Varnay’a gidecek 20 metreküp ev eşyası var. Beyaz eşyalar gar dolap koltuk ve koliler fiyat alabilir miyim?

 • Leave a Reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir