Ofis Taşımacılığı

Türkiye genelinde sanayi,turizm ve hizmetler sektörünün en çok olduğu bölge İstanbul ve Kocaeli çevresindedir. Bu kurum ve kuruluşların yıl içerisinde ofis ve bürolarını yerini değiştirme veya taşınmaya ihtiyaç duyabilir bunun sonucunda ofis taşımacılığı gibi bir hizmette ihtiyacı duyulmuş oluyor. Çoğu ofis sahibi iyi bilir ki büro ve ofis eşyaları oldukça hassas ve pahalı bir malzemedir, bu yüzden bunların taşınmaları da yine aynı şekilde titizlik ve profesyonel kişilerce yapılması gerekmektedir.

Ofis taşıma

Çakiroğlu Nakliyat Ofis Taşıma

1999 Yıllından beri nakliye sektöründe hizmet vermekte olan Çakıroğlu; taşınma konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim sayesinde size nakliye sektörü içerisindeki çoğu nakliye şirketinden oranla daha ekonomik ve daha iyi hizmet sunacağının garantisini vermektedir, zaten nakliye şirketleri ile yapılan yorumları incelediğinizde Çakıroğlu ile sektörün içerisinde bulunan yarı resmi nakliye firmalarından farkını görmüş olursunuz.

Sizde ofis taşıma konusunda en iyi hizmeti ve bu hizmetin tamamen kurumsal bir şekilde almak istiyorsanız Çakıroğlu nakliyat hizmetinizdedir. Uygun fiyat ve genel nakliye sigortası ile size en huzurlu ve sağlıklı taşınma deneyimi sunuyor.

Ofis Taşınma Süreci

Bu hizmeti almak için şirketimiz ile iletişime geçtiğiniz taktirde firmamız eşyanızın incelenmesi ve ofisinde bulunan eşyalar hakkında önceden daha fazla bilgi almak için ücretsiz sunmuş olduğumuz ekspertiz servisi gönderiyor. Göndermiş olduğumuz servis eşyanız hakkında genel bir inceleme yaptıktan sonra eşyanızın taşınma süreci ve tüm masrafları gösteren bir fiyat teklifi siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Firmamız ile anlaştığınız taktirde şirketimiz ofisinizde bulunan eşyalarınızın hacmine göre bir evden eve aracı göndermektedir, bu araçla birlikte 5 kişilik bir ekip ve ekibin içerisinde de 1 tane gaysan kelebekten yetişme uzman mobilyacı göndermektedir, şahsi eşyalarınız, mutfak ve kişisel eşyalarınız dışında tüm eşyaların paketlemesi firmamız tarafında yapılmaktadır.

Eşyanızın bırakılacağı adrese ise firmamız tüm monta ve de montajını yapmakla birlikte eşyanızın eski kurulumuna aynısını yapmaktadır.

Gebze Ofis Taşıma

Gebze taşıma sektöründe yüzlerce firma bulunmaktadır ama bu firmaların çoğu korsan veya ulaştırma bakanlığına kayıtlı olmayan şirketler olup ve bazıları ise sadece bir İnternet sayfasından öteye gitmemektedir. Gebze’de her geçen yıl ile birlikte şahıs ve limited şirketlerinin sayısı artmaktadır. Bu nedenle profesyonel ofis taşımacılığı büyük önem taşımaktadır, firmamız kurumsal kimliği ve profesyonel elaman kadrosu sayesinde müşteri memnuniyeti garantisi veren bir taşmacılık deneyimi sunmaktadır.

Sizde herhangi bir sorun ile karşılaşmadan, sağlıklı, kurumsal ve sigorta güvencesi adı altında bir taşınma deneyimi yaşamak istiyorsanız Çakıroğlu Nakliyat sadece bir telefon kadar uzağınızdadır.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın