Hizmetler

Global Hizmet

Evden eve tüm Dünya'ya sloganı ile şirketimiz artık ev eşyalarınızı profesyonel ve kurumsal bir şekilde Dünya'nın her yerine ulaştırmaktadır, bizi arayın artık taşınmak çok daha kolay.

Evden Eve Nakliyat

Firmamız siz değerli müşterilerimize A sınıf kalitesinde bir taşınma deneyimi sunmaktadır, paketleme,depolama ve eşya sigortalama sektörün en iyi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ekonomik

Çok uygun fiyatlarla ve ve yıl içinde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz kampanyalardan yaralanın, çok uygun fiyatlarda en iyi ve kaliteli hizmeti almak için hemen bize ulaşın.

Eşya Sigortalama.

Sigortalı taşımacılık güvencesi ile taşının.

Genel nakliye sigortası ile artık eşyalarınız taşınma esnasında zarar göreceği konusunda dert edinmeyin, siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz  genel eşya sigortası ile eşyalarınız zarar gördüğü anda siz hiç kimse ile muhatap olmadan çalışmış olduğumuz sigorta acentesi aracılığı eşyalarınıza gelebilecek her türlü zararı firmamızın birlikte çalışmış olduğu Anadolu sigorta şirketi ile güvence altına alınmaktadır. Ayırca firmamızın bünyesinde hizmet veren ekibimiz profesyonel ve yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde eşyalarınız taşınma esnasında zarar görme olasılığı çok düşüktür.

Ücretsiz expertiz hizmetlerimizden faydalanın

Şirketimizin size sunmuş olduğu ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile en sağlıklı fiyat tekliflerini alın, kurumsal kimliğimizden ötürü size sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz servi ile taşınma öncesi eşyanız hakkında genel bilgi sahibi olabilirsiniz ve tüm taşınma süreciniz siz değerli müşterilerimize sunmaktayız, sizde Kocaeli şehrinde özellikle Gebze nakliyat sektörü içerisinde en kaliteli hizmeti almak istiyorsanız sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Çakiroğlu nakliyat ücretsiz ekspertiz.

Hizmetlerimizi görün...

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetleri ve yapmış olduğu çalışmaları görsel bir şekilde görmek için dileğinizce  Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın