Hemen Fiyat Teklifi Al

 Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Nakliye fiyatlarının hesaplanmasında bir çok etken göz önüne alınıyor, gerek işin zorluk derecesi, eşyanın miktarı eşyanın alınacağı ve bırakılacağı yer ve bir kaç faktör daha bunu belirliyor. Müşteriler genelikle çok ucuz fiyat veren firmalara yöneliyor tabi ki ekonomik taşınmak önemli ama burada dikkat edilmesi gereken husus, ucuz taşınacağım diye eşyalarınızı riske atmayın çünkü; maalesef sektörde içinde bir sürü korsan kuruluş bulunmaktadır ve çoğu genelikle taşınma esnasında müşterilerine problemler yaşatmaktadır, bu yüzden sağlıklı ve kurumsal bir taşınma için piyasanın altında ki firmaları tercih etmeyin.

Fiyat Hesaplanırken Dikkat Edilen Faktörler :

  • Eşyanın alınacağı yer ve bırakılacağı yer.
  • Kar oranları.
  • Eşyanın miktarı.
  • Evin oda sayısı.
  • Eşyanın sigorta değeri.
  • Asansör kullanımı.
  • İstenilen ek hizmetler.
Hemen fiyat teklifi al.

Evden eve fiyatları nasıl belirleniyor?

Nakliye şirketleri fiyat hesaplanmasında şehir içi ve şehirler arası eşya taşımacılıkta farklılık gösterebilir. Şehir içi eşya taşımacılıkta ortalama sabit bir değer vardır yani A firması x değerini verdiğinde aynı kalitede ki bir B firması da  x fiyatına yakın bir fiyat teklifi verebilir ama şehirler arası eşya taşımacılığında şirketlerin vermiş olduğu fiyat teklifleri birbirleri arasında büyük farklar olabilir. Bunun asıl nedeni tabi ki eşyanın hangi yollar ve ne tür bir kalitede taşınması belirliyor, şehirler arası eşya taşımacılığında bazı şirkeler maliyeti daha düşük olsun diye eşyanın gideceği istikametle aynı işleri toplayıp bir kamyon içinde bir kaç ev eşyalarını birlikte gönderebiliyorlar, bazen gecikmeli bazende ev taşıma için uygun olmayan araçlarda kullanıyorlar, sizde eşyanızın daha iyi bir şekilde taşınmasını istiyorsanız ucuz ve korsan şirketlerden kaçının.

Gebze Çakıroğlu Evden Eve Nakliyat diğer firmalardan ayıran büyük farkı; müşterilerine en sağlıklı fiyat teklifini verebilmek için müşterilerin dileğine göre ücretsiz expertiz hizmeti sunuyor, bu sayede eşyanızı görüp size en uygun fiyat tekliflerini sunuyoruz. Sabir fiyat garantisi ve genel eşya sigortası güvencesi ile size en modern taşınma fırsatını sunuyoruz. Şirketimizden bu konuda hizmet almak istiyorsanız sayfamız üzerinden, telefon veya bir mail ile iletişime geçebiliriz, dakikalarca içinde müşterilerimize geri dönüş sağlanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın