Yurtdışına Eşya Nasıl Gönderebilirim

Yurtdışına Eşya Nasıl Gönderebilirim

Günün birinde aniden yurt dışına eşya gönderme ihtiyacı duyabilirsiniz, farklı bir ülkeye çeşitli sebeplerden ötürü taşınmanız gerekebilir. Bazen bu sebeplerin nedeni iş içinde olabilir veya okul içinde olabilir, birbirinden farklı bir sürü sosyal nedeni olabilir ama günümüz dünyasında artık bir ülkeden başka bir ülkeye yaşamaya karar vermek oldukça doğal ve sıradan bir durum haline geldi. Sizinde aniden hayatınızda hiç aklınızda yokken aniden başka bir ülkeye geleceğiniz, işiniz veya başka bir nedenden taşınmak zorunda kalabilirsiniz ve belkide tüm ev eşyalarınızı da kendiniz ile birlikte getirmek istiyor olabilirsiniz çünkü kısa bir araştırma yaptığınızda özelikle Avrupa ülkelerinde yeni eşya fiyatları hatta ikinci el eşya fiyatları çok yüksek ücretlerde olduğunu göreceksiniz. Bu durumda kendi eşyalarınızın taşınmasını düşüneceksiniz ve kafanıza şöyle bir soru belirecek; yurt dışına eşya nasıl gönderebilirim? Bu içeriğimiz de bu konuda size ayrıntılı bilgi sunacağız ve hangi yurt dışına eşya taşımacılığı yapan firmadan en iyi hizmeti alabileceğinizden bahsedeceğiz.

 

Yurtdışına Eşya Göndermek

Genel olarak Avrupa ülkelerinden yeni veya ikinci el eşya almak yerine kendi eşyalarınızı taşımak mali açıdan daha uygun çünkü artık ülkeler arası taşınmak oldukça kolay ve zati eşya taşımacılığında gümrük ücretleri o kadar yüksek değil bu yüzden ev eşyalarınızda veya en azından sizin için manevi değeri olan eşyalarınızı götürebilirsiniz. Uluslararası evden eve nakliyat firmaları tüm eşyalarınızın paketlemesini, gerekiyorsa beli bir süre depolamasını, deniz aşırı bir ülkeyse liman işlemleri ve yine gereken tüm yasal işlemleri sizin adınıza tek fiyatta yerine getirmekteler, sizin yapmanız gereken pek bir şey kalmıyor çünkü deminde dediği gibi artık global çaptaki bu nakliye firmalar sizin adınıza çok uygun fiyatlarda her şeyi yerine getirmekteler bu konuda daha çok ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bu sayfadaki Yurtdışına eşya göndermek adlı makaleyi de inceleyebilirsiniz.

Yurt dışı ev taşıma.

Yurtdışı Eşya Taşıma Fiyatları

Fiyatlar konusunu girmeden önce belirtmek isterim ki eğer yurt dışına taşınmayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken ve üstünde duracağınız konu taşınmak için tercih edeceğini nakliye firması olması gerekir çünkü seçeceğiniz firmanın kurumsal ve güvenirliği taşınmanızı da aynı ölçüde etkileyecektir. Firma seçerken sektör içerisinde size en ucuz fiyat teklifi veren firmayı seçerseniz çok büyük problemeler yaşayabilirsiniz hatta bu yüzden cebinizden daha fazla parada çıkabilir bu yüzden firma tercihi yaparken sadece size sunulan fiyat tekliflerine göre hareket etmeyin çünkü en ucuz fiyatı veren firmaların genelikle müşterilerine problem yaratığı görülmüştür. Bu yüzden tercih edeceğiniz firmayı çok iyi bir şekilde araştırmanızı tavsiye ederiz ve İnternet üzerinde o firma hakkında herhangi bir müşteri şikayeti var mı diye araştırma yapabilirsiniz. Çoğunlukla bu korsan yapıdaki firmalar bazen müşterilerinde eşya teslim aldıktan sonra ek paralar talep ettiğini gördük, bazende müşterilerin eşyalarını gümrükte bıraktıklarını tanıklık ettik bu yüzden kesinlikle en ucuz fiyatı veren firmayı seçmeden önce iki kere düşünün ve kendinize şu soruyu sorun neden A, B ve C firması bu fiyatı verirken D firması neden bunlardan çok farklı bir fiyat teklifi verdi sonuç olarak hemen hemen hepsinin maliyeti aşağı yukarı aynı.Sektör içerisinde yıllardan beri kurumsal bir şekilde müşterilerine hizmet veren ve bugüne kadar hiç bir müşterisinde şikayet almayan hatta İnternet üzerinde övgü dolu yorumlar alan Marsel Uluslararası Evden Eve Nakliyat size tavsiye edebiliriz. Kendinizde Marsel İnternational Movers araştırıp ve göreceksiniz ki  müşteri memnuniyetine önem veren kendi sektörün lider firması, bu konuda daha fazla bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için yukarıda belirtmiş olduğumuz Marsel nakliyat sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Comments

 • Nihan Algan Sunu | Tem 24,2020

  Merhaba

  10 koli giyim eşyası göndermek istiyorum, Şahsi eşyalarım İzmir’den Hollanda Hoofddorp’a, yaklaşik fiyat rica ediyorum.

  • Oktay Ayırkan | Tem 29,2020

   Merhabalar efendim,
   Hollanda eşya taşıma hizmetimiz mevcuttur, bir hafta içinde teslim garantisi mevcut 5 metreküp altında eşyanız olduğun için koli başı fiyatlandırma yapıyoruz ayrıca ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi mail adresinize iletilmiştir.

 • Filiz Yar | Ağu 21,2020

  Merhaba
  Finlandiya vantaa şehrine 9 koli kıyafet tencere tabak gibi eşya göndermek istiyorum. Ağırlığı 160 kgkoli ebatları 60 40 40. Sevkiyatımız varmı fiyat ne olur?

 • Ocal Ulas | Eyl 8,2020

  İyi aksamlar Ankara’dan Almanya Essen civarına koli bazında tanesi 10 kg civarından koli göndermek istiyorum fiyat öğrenebilir miyim? teşekkür ederim.

 • otimsan | Eyl 11,2020

  Merhaba, Hollanda Amsterdam a ev eşyalarımızı göndermek istiyoruz.
  Ev eşyalarını taşınması konusunda gerekli prosedörleri nelerdir ?
  Karayolu ile,
  Sandık ölçüleri ;

  4 sandıktır.

  176x56x53 90kg
  176x56x53 90kg
  139x52x76 115kg
  140x77x100 60kg

  Fiyatlandırma ve bilgilendirmenizi rica ederim.

 • Fatma kasap | Eyl 22,2020

  İyi günler Türkiye Bursa’dan Fransa Strasburg’a evimi taşımak istiyorum yatak odam çocuk odası salon mutfak aşağı yukarı ne kadar tutar.

 • Özlem Riley | Ara 24,2020

  Merhaba
  Selanik te kalan şahsi eşyalarımızı bodrum a getireceğiz. Ucret ve evrak işlerini öğrenmek istiyorum..

  10 12 tane 50*50*70 ölçülerde koli var.
  4 tane büyük boy valizler var

  Teşekkürler

 • Leave a Reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir