Hakkımızda

Çakıroğlu nakliyat hakkımızda.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Nakliye sektöründe hizmet verdiğimizden beri en önemli felsefemiz müşteri memnuniyeti olmuştur, çoğu nakliye şirketlerine oranla daha iyi ve kaliteli hizmet sunan şirketimiz müşterilerine tek fiyat garantisi sunuyor. Çakıroğlu kuruluşundan günümüze kadar sürdürmüş olduğu hizmetler, müşteri memnuniyeti üzeri kurulmuş olup, sizin bir nakliye şirketinden beklentilerinizin de ötesinde bir hizmet sunmaktadır.

Çakıroğlu Türkiye

Geçmişi çok eski zamanlara dayanan Çakıroğlu grup iş sektörüne ilk olarak petrol ofisi zinciri ile başladı, kısa süre içerisinde büyümeye devam eden Çakıroğlu sonrasında yani 1997 yıllarında lojistik ile adını tüm Türkiye duyurdu ve hizmet vermiş olduğu sektör içerisinde lider firması olmayı başardı. Bir çok sektör de ve yine Çakıroğlu adı altında binlerce şirket ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor, son olarak evden eve nakliyat sektöründe 1999 yıllından beri sunmuş olduğu hizmetler ile şirketimiz kendini kanıtlıyor, şu anda Avrupa'nın Almanya ve Fransa gibi beli başlı ülkelerinde bayisi bulunmaktadır.

Türkiye Çakıroğlu Anahtar Ekibini Tanıyın

Çakıroğlu sadece Türkiye'de değil Almanya ve Fransa başta olmak üzere Avrupa'nın seçkin ülkelerinde hizmet sunmaktadır. Firmamızın Türkiye'deki genç beyin ekibini tanıyın.

Oktay Ayırkan

Oktay Ayırkan

Yazılım & CEO

Çakıroğlu Nakliyat CEO ve wepmasters uzmanı. Bu konu ile ilgili görüş ve şikayetlerinizi bildirmek için arayabilirsiniz.

     0538 817 27 49

Çakıroğlu nakliyat başkan.

Uğur Yazıcı

Nakliye direktörü

Çakıroğlu Türkiye dağıtım ve taşımacılık sorumlusu. Genel nakliye sigorta işlemleri ile Uğur bey ilgilenir.

Çakıroğlu nakliyat mali işler.

Furkan Taştekin

Finans Müdürü

 Türkiye Çakıroğlu Evden Eve Nakliyat Firması (2015- ? ) genel finansman ve maliye sorumlusu.

Sonraki adımlar...

Genel olarak nakliye fiyatları nasıl hesaplanır ve evden eve nakliye ilgili en çok merak edilen ve en çok soruları görmek için Sık Sorulan Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın