Blog

Gebze evden eve nakliyat fiyat.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Mevsim ve dönemlere göre fiyatlar farklılık göstermektedir, yaz mevsimlerinde gerek kamu personellerin tahin durumları olsun gerekte insanların en çok taşınmak için seçtiği bir dönem olduğundan fiyatlar biraz daha yüksek olmaktadır. 2020 Yıllı itibarı ile Çakıroğlu Nakliyat olarak Gebze evden eve nakliyat fiyatları için yaz kampanyalarımız başlamıştır.

Kampanya gereği bizimle daha önce taşınmış müşterilerimize %25 indirim, kamu personelli olan müşterilerimize ise %15 indirimli nakliye hizmeti sunmaktayız. İnternet üzerinde ilginç nakliye isimleri ve Ulaştırma Bakanlığına kayıtlı olmayan şirketlerden fiyat tekliflerini karşılaştırmayın çünkü bu şirketler genellikle korsa firma olup eşyanızı kamyonlarına yükledikten sonra anlaştığınız fiyatın üç katını almak için bir sürü çabaya girişecekler.

25 Yıllık tecrübe ve marka bilinirliğimiz ile Gebze evden eve nakliyat deyince akla gelen lider taşımacılık şirketi olamanın gururunu yaşıyoruz. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Elaman kadromuz tecrübeli ve işini bilen saygılı güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır. Gebze ilçesinde çoğu nakliye şirketi maliyetlerini daha ucuza getirebilmek için mülteci kullanmaktadır. Aynı şekilde eşyanın paketlenmesi ve taşınma için gereken özeni göstermemektedir. Bu yüzden ev taşıma şirketi seçerken daha özenli tercih yapmanızı tavsiye ederiz, sadece size sunulan fiyat tekliflerine göre en ucuz taşıma şirketini seçmeyin çünkü sonrasında bir çok problem yaşamanız olasıdır.

Ev taşıma fiyatları.

Güncel fiyat tablomuz aşağıdaki gibidir;

GEBZE EVDEN EVE NAKLİYAT EV TAŞIMA FİYAT LİSTESİ FİYATI
İstanbul (Anadolu) Gebze Arası Nakliyat Taşınma Fiyatı 2200₺
İstanbul (Avrupa) Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 3000₺
Kocaeli Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1200₺
Başiskele Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1000₺
Çayırova Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1000₺
Darıca Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 800₺
Derince Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 950₺
Dilovası Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1100₺
İzmit Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1150₺
Körfez Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1000₺
Gölcük Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1100₺
Kandıra Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1200₺
Karamürsel Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1000₺
Kartepe Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1400₺
İzmir Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 3500₺
Ankara Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 3700₺
Gebze Şehir İçi Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 900₺ – 1500₺

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyat

Bir ev eşyası bir hazine değerindedir bu yüzden taşınırken kesinlikle firmanın size eşya sigortası yapıp yapmadığını özellikle dikkat edin ve taşınma sürecinizi sözleşme ile güvence altına almalısınız. Piyasada en ucuz firmayı seçmek eşyanızın güvenliğini riske atmanın yanında kendinizde bu şirket ile bir çok sorun yaşamanız anlamına gelmektedir. Çünkü ucuz korsan firmaları eşya sigortası yapmazlar ayrıca taşınma sırasında oluşabilecek herhangi bir zararında mesuliyetini almazlar.

Gebze asansörlü eşya taşıma fiyatları.

Çakıroğlu tüm taşıma sürecini eşya sigortası ile güvence altına almakta, zaten böyle bir problemin yaşanmaması için taşınma işlemini gerçekleştiren personelimiz bilgi ve tecrübesi sayesinde özenli taşımaya dikkat etmekteler. Gebze evden eve nakliyat firmaları arasında kurumsal ve sigortalı hizmet sunan sayılı şirketler arasındayız.

 • Uygun fiyat tarifeleri üzerinden evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.
 • Geniş ödeme seçenekleri sunuyoruz.
 • Taşımacılık hizmetinde garanti sunuyoruz.
 • Asansörlü eşya taşıma hizmeti sunuyoruz.
 • Bünyemizde deneyimli personel bulunduruyoruz.

Ev taşıma fiyat listemizi asansörlü eşya taşıma masrafları dahil değildir, müşteri istediği veya kat oranların durumuna göre asansör sisteminini gönderiyoruz. Asansör ücretimiz bir tarafta kurulumu 350 TL.  Fiyat konusunda yorum, mail veya hızlı bir şekilde telefonla iletişim kurabilirsiniz. Müşteri yorumlarımıza 10 dakika içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.

,

Pendik eşya depolama.

Pendik Eşya Deposu

İstanbul’da son 10 yıldır başlayan ve önümüzdeki 20 yıl boyunca hedeflenen devasa kentsel dönüşüm projeleri var. Bundan ötürü bir çok konut sahibi yıllar sürecek kentsel dönüşüm projeleri kapsamında evindeki eşyaları tahliye etme ihtiyacı duyar bu sebepten ötürü eşyaların belirli bir süreliğine uygun koşularda muhafaza etme ihtiyacı duyulmaktadır. Bu kentsel proje alanlarının başında Pendik gelmektedir. Pendik eşya deposu hizmeti  Çakıroğlu Nakliyat markasıyla sizinle.

Pendik Eşya Depolama

Pendik’te 2024 yıllı itibarıyla sürmekte ve yeni proje alanlarıyla birlikte 28 mahallede toplam 150.000 konut kentsel dönüşüm alanı ilan edilmiştir. Pendik İlçesi – Kentsel Dönüşüm Şube Müdürlüğünün resmi web sayfası https://kentseldonusum.ibb.istanbul/pendik-ilcesi/ üzerinden dönüşüm alanlarını inceleyebilirsiniz.

Kentsel dönüşümden ötürü eşyalarını depolamaya ihtiyaçlarını, Pendik’te yaşan birey veya ailelere Çakıroğlu nakliyat olarak  depolama hizmeti sunuyoruz. Hem bir nakliye hem de bir depolama firması olmamızdan ötürü eşyaların paketlenmesi, taşınması ve uygun depolama koşularda eşyalarınızı size en yakın özel depo alanlarımızda muhafaza ediyoruz.

Depolama ihtiyacı sadece kentsel dönüşümden kaynaklanmamaktadır. Evinizde yetince yer olmaması ve bu eşyalarınızı bir gün kullanmaya ihtiyaç duymanız durumunda eşyalarınızı geçici bir şekilde Pendik depolama hizmeti sayesinde karşılayabilirsiniz.

Pendik Eşya Depolama Firması

İstanbul’da çok sayıda depolama firması vardır ancak her firma Batı standartlarında depolama tesislerine sahip değildir. Bu yüzden bir depolama şirketi seçmeden önce size sunulan fiyat teklifine sadece bağlı kalmayarak, firmanın size sunmuş olduğu depolama alanın uygun koşularda olup olmadığını mutlaka dikkat etmelisiniz.

Tercihinizi yapmadan önce depolama tesisini ziyaret etmeniz, kendiniz yerinde incelemeniz ve uygun koşullara sahip olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Bir diğer dikkat edilmesi gereken hususuz depolanacak eşyaların nakliye firması veya depo şirketi tarafından ayrıntılı olarak listeye dökülüp etiketlenmesidir. Listelenen eşyalar depo firması tarafında size yazılı olarak beyan edilmesini talep etmelisiniz. Bu sayede depolama sürecinde herhangi bir eksik ve kaybolma durumunda hem eşyayı depolayan şirket hem de eşya sahibinin haklarını korumuş olur.

Depolama Alanın Sahip Olması Gerenler Koşullar:

 • Depolama tesisleri yangın, hırsızlık, deprem ve başka doğal afetlere karşı firma tarafında sigortalandırılmalıdır.
 • Belirli periyodlarda deponun haşere ve böceklere karşı gerekli önlemler alınıp ilaçlandırılmalıdır.
 • Depo içi ve dışı 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenmesi oldukça elzemdir.
 • Depolama tesisinde rutubet ve nem kesinlikle olmamalı ve gerekli havalandırma koşullarına sahip olmalıdır.
 • Eşyanın muhafaza edilecek alanın hijyenik olması ve kirden arındırılmış olması gerekmektedir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi depolama hizmetini sağlayacak firmanın tesisleri bu nitelikle taşıması eşyalarınızın uygu koşularda depolanmasını sağlar.

Çakıroğlu Nakliyat başta uluslararası lojistik, nakliye ve depolama konusunda Türkiye’nin öncü lider firmasıdır. Pendik ev eşyası depolama hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız şüphesiz doğru adrestesiniz.

Pendik depolama.

Güvenilir Pendik Eşya Depolama Şirketi

Bir depoda olmazsa olmaz özellikle bu hizmeti sağlayacak şirketin güvenilir olmasıdır. Çünkü eşyalarınızı uzun yıllar boyunca muhafaza etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu süre zarfında eşyalarınızın yıllarca depolama sürecinde korunmuş halde kalması, hizmeti sağlayan şirketin faaliyetleri etkin ve sürdürülebilir bir yapıda olması mühimdir.

Bu niteliğe sahip bir şirket tercih ettiğiniz zaman yıllarca eşyalarınızı hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla depolayabilirsiniz. Çakıroğlu Pendik depolama fırsatlarını ayağınıza kadar getiriyoruz. Hijyenik ve modern depolama tesislerimizle eşyalarınızı sigortalı bir şekilde depolayabilirsiniz. Eşyanızın değerini belirleyip değerinde sigorta güvencesiyle tüm muhafaza sürecinde güvenle, sigortalı bir şekilde depoluyoruz.

Çakıroğlu Pendik Eşya Depolama Aşamaları:

 1.  Ücretsiz expertiz servisimiz adresinize gelip depolanacak eşyaların listesini oluşturup gerekli nakliye sürecini planlayıp maliyet hesabı yapmaktadır.
 2. Taşınma günü nakliye aracımız ve ekibimiz adresinize gelip eşyalarınızı usulünü uygun şekilde paketleyip aracımıza yerleştirmektedir. Evden depoya taşıma süreci 1 iş günü içerisinde bitirilmektedir.
 3. Depoya getirilen eşyalar size özel olarak ayrılmış alanda nizami bir şekilde istiflenmektedir.
 4. Depoya getirilen her eşya etiketlenip yazılı olarak kayıt altına alınmaktadır.

Kiralık Depolama Alanı Pendik

Pendik 2024 yıllı birlikte nüfusu 750.435 kişiyle İstanbul’un en büyük 3. ilçesi olmasıyla Türkiye’de bir çok vilayeti geride bırakacak bir nüfus rakamına ulaştı bu durum  beraberinde nüfus yoğunluğunun getirmiş olduğu konut sıkıntısı, kentsel dönüşüm artışları ve yeni yapılan konutların daha küçük hacimde olmasını neden olur.

Bu durum beraberinde Pendik’te kiralık depolama gibi bir hizmet ihtiyacı doğurdu. Sizde belirli bir süre eşyalarınızı güvenle  sadece size tahsis edilmiş alanlarda çok ucuz fiyatlarda muhafaza etme fırsatına sahip olabilirsiniz. Yaşadığınız bölgeye çok yakın depolama tesislerimizde hafta içi, gün içinde istediğiniz saatte anahtarı sadece sizde olan kiralık alanınızı ziyaret edebilir ve eşyalarınıza erişebilirsiniz.

Metropol şehirlerde yaşayan kişilerin artık kiralık bir depolama alanı tutması ihtiyaç haline geldi. Evinizde gereksiz yer kapladığını düşündüğünüz eşyaları sadece size özel ve sadece sizin erişiminizin olduğu alanda tutmanız mümkündür. Pendik kiralık depolama odası tutmak hem fiyat açısında çok ekonomik hem de atmak istemediğiniz ama evinizde gereksiz alan işgal edip hayat kalitenizi düşüren eşyalarınızı depolarımızda güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Pendik kiralık depolama odası.

Pendik Eşya Depolama Fiyatları

Depolama fiyatları hesaplanırken eşyanızın miktarı temel alınarak sabit fiyat teklifleri sunulur ancak eşyaların paketlenip depolanması gibi isteyebileceğiniz ek hizmetler size sunulan rakamları yükseltebilir. Depolama hizmeti aldığınız zaman eşyalarınızın depo alanına taşınma fiyat teklifine dahil olmayıp bu gibi bir hizmeti talep etmeniz durumunda ekstra olarak ücretlendirilmektedir. Ayrıca depolama sürenizi daha uzun tutmanız ve peşinatlı ödemeler gibi seçeneklerle indirimli fiyatlarda yararlanabilirsiniz.

Çakıroğlu 2024 yıllı Pendik depolama ücretleri tablosu aşağıdaki gibi belirtilmiştir.

Pendik Depolama Fiyatları0-6 Aylık Kiralık Pendik Depo Fiyat+6 Aylık Kiralık Pendik Depo Fiyat
Parça Eşya Depolama Fiyatı350 ₺300 ₺
1+0 10 m³ Eşya Depolama Fiyatı600 ₺500 ₺
2+1 15 m³ Eşya Depolama Fiyatı1500 ₺1000 ₺
3+1 25 m³ Eşya Depolama Fiyatı2200 ₺2000 ₺
4+1 30 m³ Eşya Depolama Fiyatı3000 ₺2500 ₺

Yukarıdaki fiyat tablosundan belirtmiş olduğumuz gibi eşyalarınızın evin oda sayısına göre temel alınır ayrıca 0-6 aya kadar belirli fiyattan 6 ayın üstünde depolama taleplerinde daha indirimli ücretler sunuyoruz.

Çakıroğlu nakliyat olarak İstanbul’un lider taşıma şirketi olmamızın yanında en çok tercih edilen ev eşyası depolama firması olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyetine göstermiş olduğumuz önem ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre daha uygun fiyatlarda olan toplu alan veya kişiye özel sadece eşya sahibinin erişimi olduğu Pendik kiralık oda depolama sistemleri seçenekleriyle Avrupa standartlarında hizmetini siz değeri müşterilerimizin ayağına kadar getiriyoruz.

, , ,

error: