Blog

Gebze evden eve nakliyat fiyat.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Mevsim ve dönemlere göre fiyatlar farklılık göstermektedir, yaz mevsimlerinde gerek kamu personellerin tahin durumları olsun gerekte insanların en çok taşınmak için seçtiği bir dönem olduğundan fiyatlar biraz daha yüksek olmaktadır. 2020 Yıllı itibarı ile Çakıroğlu Nakliyat olarak Gebze evden eve nakliyat fiyatları için yaz kampanyalarımız başlamıştır.

Kampanya gereği bizimle daha önce taşınmış müşterilerimize %25 indirim, kamu personelli olan müşterilerimize ise %15 indirimli nakliye hizmeti sunmaktayız. İnternet üzerinde ilginç nakliye isimleri ve Ulaştırma Bakanlığına kayıtlı olmayan şirketlerden fiyat tekliflerini karşılaştırmayın çünkü bu şirketler genellikle korsa firma olup eşyanızı kamyonlarına yükledikten sonra anlaştığınız fiyatın üç katını almak için bir sürü çabaya girişecekler.

25 Yıllık tecrübe ve marka bilinirliğimiz ile Gebze evden eve nakliyat deyince akla gelen lider taşımacılık şirketi olamanın gururunu yaşıyoruz. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Elaman kadromuz tecrübeli ve işini bilen saygılı güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır. Gebze ilçesinde çoğu nakliye şirketi maliyetlerini daha ucuza getirebilmek için mülteci kullanmaktadır. Aynı şekilde eşyanın paketlenmesi ve taşınma için gereken özeni göstermemektedir. Bu yüzden ev taşıma şirketi seçerken daha özenli tercih yapmanızı tavsiye ederiz, sadece size sunulan fiyat tekliflerine göre en ucuz taşıma şirketini seçmeyin çünkü sonrasında bir çok problem yaşamanız olasıdır.

Ev taşıma fiyatları.

Güncel fiyat tablomuz aşağıdaki gibidir;

GEBZE EVDEN EVE NAKLİYAT EV TAŞIMA FİYAT LİSTESİ FİYATI
İstanbul (Anadolu) Gebze Arası Nakliyat Taşınma Fiyatı 2200₺
İstanbul (Avrupa) Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 3000₺
Kocaeli Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1200₺
Başiskele Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1000₺
Çayırova Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1000₺
Darıca Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 800₺
Derince Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 950₺
Dilovası Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1100₺
İzmit Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1150₺
Körfez Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1000₺
Gölcük Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1100₺
Kandıra Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1200₺
Karamürsel Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1000₺
Kartepe Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1400₺
İzmir Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 3500₺
Ankara Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 3700₺
Gebze Şehir İçi Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 900₺ – 1500₺

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyat

Bir ev eşyası bir hazine değerindedir bu yüzden taşınırken kesinlikle firmanın size eşya sigortası yapıp yapmadığını özellikle dikkat edin ve taşınma sürecinizi sözleşme ile güvence altına almalısınız. Piyasada en ucuz firmayı seçmek eşyanızın güvenliğini riske atmanın yanında kendinizde bu şirket ile bir çok sorun yaşamanız anlamına gelmektedir. Çünkü ucuz korsan firmaları eşya sigortası yapmazlar ayrıca taşınma sırasında oluşabilecek herhangi bir zararında mesuliyetini almazlar.

Gebze asansörlü eşya taşıma fiyatları.

Çakıroğlu tüm taşıma sürecini eşya sigortası ile güvence altına almakta, zaten böyle bir problemin yaşanmaması için taşınma işlemini gerçekleştiren personelimiz bilgi ve tecrübesi sayesinde özenli taşımaya dikkat etmekteler. Gebze evden eve nakliyat firmaları arasında kurumsal ve sigortalı hizmet sunan sayılı şirketler arasındayız.

 • Uygun fiyat tarifeleri üzerinden evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.
 • Geniş ödeme seçenekleri sunuyoruz.
 • Taşımacılık hizmetinde garanti sunuyoruz.
 • Asansörlü eşya taşıma hizmeti sunuyoruz.
 • Bünyemizde deneyimli personel bulunduruyoruz.

Ev taşıma fiyat listemizi asansörlü eşya taşıma masrafları dahil değildir, müşteri istediği veya kat oranların durumuna göre asansör sisteminini gönderiyoruz. Asansör ücretimiz bir tarafta kurulumu 350 TL.  Fiyat konusunda yorum, mail veya hızlı bir şekilde telefonla iletişim kurabilirsiniz. Müşteri yorumlarımıza 10 dakika içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.

,

Uluslararası oto taşıma.

Uluslararası Araç Taşıma

Yurtdışından araç getirmek veya Türkiye’den herhangi bir ülkeye araç göndermek iyi derecede gümrük bilgisine ve koordineli lojistik bilgisi gerektirmektedir. Çakıroğlu uluslararası araç taşıma alanında modern taşıma yöntemleriyle ve kurumsal gümrük bilgisi tecrübesiyle dünyanın neresi olursa olsun oto taşıma hizmetini sigorta güvencesiyle sunmaktadır.

Günümüzde ülkelerarası araç taşıma bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yeni bir ülkeye taşınıyorsanız mevcut aracınızı transfer etme ihtiyacı duyabilirsiniz yahut tatil için kendi aracınızla başka bir ülkeyi seyahat ediyorsunuz ve eve dönerken uçakla dönmek istiyorsanız Çakıroğlu aracınızı adresinize kadar çok uygun fiyatlarla hızlıca size ulaştırabilmektedir.

Yurtdışı oto taşıma.

Yurtdışı Araç Getirme Şartları:

 • Yurtdışında ikamet eden kişiler yurtdışından Türkiye gümrük vergisi olmadan misafir yada turistik kapsamda araçlarını getirebilirler.
 • Yurtdışından Türkiye giriş yapan her kişi sadece bir araç getirme hakkı vardır ve bu pasaporta işlenir.
 • Getirilecek araç kayıtlı olduğu ülkede herhangi bir banka borcu ve haciz durumu olmaması gerekiyor.
 • Eğer araç oto taşıma sistemi geliyorsa aracın motor yahut buna benzer önemli aksanı eksik olmaması gerekiyor.
 • Yurtdışına öğrenip görme, resmi atama veya çalışmak için giden, ülkeye kesin döşü olan kişiler yabancı plakalı araç getirme hakkı bulunmamaktadır.
 • Yurtdışından araç getirecek kişi yurtdışında ikametgahı bulunması gerekir.
 • Yurtdışından getirilen araç maksimum 2 yıl yabancı plaka ile kullanılabilir, 2 yıllık süre dolduktan sonra araç ülkeden çıkış yapması gerekir. Aracı pasaporta işlenen kişi 185 gün tekrar yurtdışında bulunması gerekir bu süre dolmadan ikinci defa araç getiremez.

Almanya Türkiye Araba Nakliyesi

Almanya’da yaklaşık 3.5 milyon Türk yaşadığı tahmin edilmektedir ve ayrıca her yıl binlerce Türk Almanya’dan Türkiye arası seyahat etmektedir. Her iki ülke arasında yoğun bir insan trafiği olduğundan ötürü Almanya ev eşyası taşıma veya Türkiye’den Almanya araba nakliyesi gibi hizmet taleplerinin doğmasına neden olmaktadır. Doğru, hızlı ve sorunsuz lojistik hizmeti almak oldukça önemlidir çünkü olası bir gümrük, evrak veya nakliye benzeri sorunlar yaşadığınızda bu sürecin size çok fazla stres yaşatabilir. Doğru, hızlı ve sorunsuz lojistik hizmeti almak oldukça önemlidir çünkü olası bir gümrük, evrak veya nakliye benzeri sorunlar yaşadığınızda bu süreç size çok fazla stres yaşatabilir.

Almanya araç taşıma.

Almanya’dan Türkiye Araç Taşıma

Otomobilinizi İstanbul Tuzla veya Kocaeli Gebze’deki ofislerimize ulaştırdığınız zaman ortalama 4 iş günü içerisinde Almanya’da belirmiş olduğunuz adrese kadar ulaştırıyoruz. Aynı şekilde aracınız eğer Türkiye’de herhangi bir şehre teslim edilmesi gerekiyor firmamız bu hizmeti sunmaktadır. Bunun şehirler arası araç taşıma sayfamızı ziyaret edip süreci inceleyebilirsiniz.

Gerek Almanya’da olsun gerek Türkiye’de tüm yasal prosedürleri ve gümrüğü sizin adınıza firma olarak üstlenmekteyiz. Bunun yanı sıra aracınızı değerine göre taşıma sigortası yaparak güvence altına almaktayız fakat lüks sınıfa giren ve değeri çok yüksek olan araç ekstra sigorta ücreti talep edilmektedir.

Fransa Türkiye Araç Taşıma

Çakıroğlu olarak Fransa Strazburg ve Metz şehirlerinde ofislerimiz mevcuttur ve Fransa’nın tüm bölgesine gelişmiş lojistik ağımız mevcuttur. Sadece 7 iş günü içerisinde Türkiye’den Fransa’nın tüm şehirlerine otomobilinizi ulaştırma kapasitemiz var.

Hollanda Türkiye Araç Taşıma

Şirket olarak Türkiye’den sonra ikinci merkez yerimiz Hollanda’dır. 2004 Yıllından beri Çakıroğlu olarak Hollanda lojistik sevkiyatımız devam etmektedir ve piyasada Türkiye’den Hollanda’ya araba nakliyesi sektöründen en uygun fiyat aralıklarında hizmet sunan şirketler olmanın gururunu yaşamaktayız.

Uluslararası araç taşıma fiyatları.

Uluslararası Araba Nakliyesi Fiyat

Uluslararası araç nakliye ücretleri ortalama 2000 Euro başlayıp 3500 Euro kadar çıkmaktadır. Varış ülkesine ve teslimatın yapıldığı ülkeye göre değişir. Örneğin, arabanızı Almanya’dan Türkiye’ye getirmek istiyorsanız, size verilecek fiyat teklifi, onu getirmek istediğiniz şehre de bağlı olacaktır. Yabancı plakalı araçlar için gidilecek ülkenin yerel veya yeşil sigorta ücretleri dahil, zorunlu nakliye sigortası dahil değil. Tüm nakliye seçenekleri Çakıroğlu tarafından garantili ve sigortalıdır. Aşağıdaki tabloda örnek fiyat listesi şu şekildedir:

 • İstanbul Berlin 2400 Euro
 • Ankara Amsterdam  2700 Euro
 • İzmir Paris 2900 Euro
 • İstanbul Brüksel 2500 Euro

Gemi İle Araba Taşıma Fiyatları

Deniz aşı taşımacılığı konteynerle yapılmaktadır ve 20 DC cinsinde konteynerler tercih edilir. Kara yolu tipinden farklı gümrük prosedürleri bulunmaktadır. Deniz aşırı taşımacılık misafir kapsamda gümrük işlemi yapılamaz. Gönderilecek ülkeden ihracat olarak gümrük beyanı açılır ve taşınan ülkenin gümrüğüne gümrük vergisi ödenir.

Gemi ile araç taşıma fiyatları sabit değildir çünkü deniz navlunu haftalık olarak değişmektedir. Ayrıca göndereceğiniz ülkeye ve istediğiniz limana kadar fiyatı etkileyen bir çok nicelik bulunmaktadır. Çakıroğlu nakliyat müşteri hizmetlerle iletişim kurarak Kargo ile araba gönderme fiyatları hakkında anlık bilgi edinebilirsiniz.

Kargo ile araba gönderme fiyatları.

Denizyolu ile araç taşıma işlemi;

 1. Aracın akü bağlantısı kesilip tüm yakıtı boşaltılır.
 2. Tekerleri konteyner içinde sabitlenir ve bunun için özel ekipmanlar kullanılır.
 3. Türkiye’de gümrük işlemi açılır aynı şekilde teslim edilecek ülkede ihraç yapıldığına dair gümrük beyanı verilir.
 4. Konteyner sadece limana kadar teslim sağlanır araç sahibi yada araç sahibinin vekil tayin ettiği kişi sadece aracı teslim alabilir.

Yurtdışı Araç Taşıma Hakkında Sık Sorulan Sorular

1. Yurt dışında ikamet şartlarını taşımayan bir Türk vatandaşı Gürcistan’dan aldığı aracı Türkiye’de 2 yıl kullanabilir mi?

Cevap: Türkiye’de ikamet edenlerin yurt dışından araç getirme hakları yoktur. Bazı internet siteleri ve araba galerileri, yurt dışından satın alınan lüks arabaları vatandaşların Türkiye’de daha ucuza ödeyerek rahatlıkla kullanabileceği yanılgısına düşüyor. Bu iddialar kamuoyunu yanıltmaya yönelik olup tamamen gümrük kanunlarına aykırı bilgiler içermektedir. Bu tür kaçak kullanımlar bakanlığımız birimince tespit edilerek hakkında işlem yapılacak ve araç ihraç edilecektir.

2. Turistik amaçla giriş yapan araçlar kaç gün ülkede kullanabilir?

Cevap: Yurtdışında  ikamet eden Türk vatandaşlarının, çift uyrukluların veya mavi kartlıların (emekliler dahil) araçları Türkiye’de 730 güne kadar kalabilir.

3. Türk vatandaşlığından çıkmış veya çift uyruklu bir kişi turistik tesislere araç getirebilir mi?

Cevap: Uyruktan bağımsız olarak turistik amaçlı  araç getirilebilir, yurt dışında yaşamak yeterlidir.

Araç Gümrükleme Prosedürü Nasıl Olur?

Gümrüğün yapılabilmesi için araç sahibi bir takım evraklar ve noter tarafından taşıma firmasının vermiş olduğu bilgiler adına vekaletname vermesi gerekiyor. Verilen vekaletname sayesinde nakliye firması yurtdışına çıkış, gümrük kapılarında gereken tüm evrakların düzenlemesi ve çeşitli işlemleri yapma yetkisi kazanmaktadır.

Vekaletname Örneği: Çakıroğlu Vekaletname Örneği

Gümrük kapılarından araç getirme prosedürleri bir çok şarta bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu şartlar vatandaşlık durumunuzdan tutun ne zaman ülkeden ayrıldığınıza kadar farklılık göstermektedir, buna bağlı olarak sahip olduğunuz şartalar doğrultusunda gümrükten muaf, misafir olarak aracınızı getirme yahut araç getirme hakkınızın olmadığını belirlemektedir. Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlı resmi https://ticaret.gov.tr/gumruk-islemleri/sikca-sorulan-sorular/bireysel/yolcu-beraberi-tasitlar sayfasından merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

, , , ,

error: