Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Mevsim ve dönemlere göre fiyatlar farklılık göstermektedir, yaz mevsimlerinde gerek kamu personellerin tahin durumları olsun gerekte insanların en çok taşınmak için seçtiği bir dönem olduğundan fiyatlar biraz daha yüksek olmaktadır. 2020 Yıllı itibarı ile Çakıroğlu Nakliyat olarak Gebze evden eve nakliyat fiyatları için yaz kampanyalarımız başlamıştır.

Kampanya gereği bizimle daha önce taşınmış müşterilerimize %25 indirim, kamu personelli olan müşterilerimize ise %15 indirimli nakliye hizmeti sunmaktayız. İnternet üzerinde ilginç nakliye isimleri ve Ulaştırma Bakanlığına kayıtlı olmayan şirketlerden fiyat tekliflerini karşılaştırmayın çünkü bu şirketler genellikle korsa firma olup eşyanızı kamyonlarına yükledikten sonra anlaştığınız fiyatın üç katını almak için bir sürü çabaya girişecekler.

25 Yıllık tecrübe ve marka bilinirliğimiz ile Gebze evden eve nakliyat deyince akla gelen lider taşımacılık şirketi olamanın gururunu yaşıyoruz. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Elaman kadromuz tecrübeli ve işini bilen saygılı güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır. Gebze ilçesinde çoğu nakliye şirketi maliyetlerini daha ucuza getirebilmek için mülteci kullanmaktadır. Aynı şekilde eşyanın paketlenmesi ve taşınma için gereken özeni göstermemektedir. Bu yüzden ev taşıma şirketi seçerken daha özenli tercih yapmanızı tavsiye ederiz, sadece size sunulan fiyat tekliflerine göre en ucuz taşıma şirketini seçmeyin çünkü sonrasında bir çok problem yaşamanız olasıdır.

Ev taşıma fiyatları.

Güncel fiyat tablomuz aşağıdaki gibidir;

GEBZE EVDEN EVE NAKLİYAT EV TAŞIMA FİYAT LİSTESİ FİYATI
İstanbul (Anadolu) Gebze Arası Nakliyat Taşınma Fiyatı 2200₺
İstanbul (Avrupa) Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 3000₺
Kocaeli Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1200₺
Başiskele Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1000₺
Çayırova Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1000₺
Darıca Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 800₺
Derince Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 950₺
Dilovası Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1100₺
İzmit Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1150₺
Körfez Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1000₺
Gölcük Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1100₺
Kandıra Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1200₺
Karamürsel Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1000₺
Kartepe Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1400₺
İzmir Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 3500₺
Ankara Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 3700₺
Gebze Şehir İçi Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 900₺ – 1500₺

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyat

Bir ev eşyası bir hazine değerindedir bu yüzden taşınırken kesinlikle firmanın size eşya sigortası yapıp yapmadığını özellikle dikkat edin ve taşınma sürecinizi sözleşme ile güvence altına almalısınız. Piyasada en ucuz firmayı seçmek eşyanızın güvenliğini riske atmanın yanında kendinizde bu şirket ile bir çok sorun yaşamanız anlamına gelmektedir. Çünkü ucuz korsan firmaları eşya sigortası yapmazlar ayrıca taşınma sırasında oluşabilecek herhangi bir zararında mesuliyetini almazlar.

Gebze asansörlü eşya taşıma fiyatları.

Çakıroğlu tüm taşıma sürecini eşya sigortası ile güvence altına almakta, zaten böyle bir problemin yaşanmaması için taşınma işlemini gerçekleştiren personelimiz bilgi ve tecrübesi sayesinde özenli taşımaya dikkat etmekteler. Gebze evden eve nakliyat firmaları arasında kurumsal ve sigortalı hizmet sunan sayılı şirketler arasındayız.

  • Uygun fiyat tarifeleri üzerinden evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.
  • Geniş ödeme seçenekleri sunuyoruz.
  • Taşımacılık hizmetinde garanti sunuyoruz.
  • Asansörlü eşya taşıma hizmeti sunuyoruz.
  • Bünyemizde deneyimli personel bulunduruyoruz.

Ev taşıma fiyat listemizi asansörlü eşya taşıma masrafları dahil değildir, müşteri istediği veya kat oranların durumuna göre asansör sisteminini gönderiyoruz. Asansör ücretimiz bir tarafta kurulumu 350 TL.  Fiyat konusunda yorum, mail veya hızlı bir şekilde telefonla iletişim kurabilirsiniz. Müşteri yorumlarımıza 10 dakika içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.

Hollanda Ev Eşyası Taşıma

Hollanda Ev Eşyası Taşıma

Hollanda nüfus yoğunluğu fazla olan bir ülkedir. Peyniri, laleleri, bisikletleri ve yel değirmenleri gibi kendine has özellikleri barındırmaktadır. Çok güçlü bir ekonomi ve sosyal haklarıyla tanına bir ülkedir, bu yüzden Hollanda’ya taşınmak ve yaşam kalitesinden yararlanmak bir çok kişinin ve ailenin hedefidir. Bu sebepten ötürü bir ihtiyaç haline gelen Türkiye’den Hollanda ev eşyası taşıma hizmet sektörü doğmuştur.

Hollanda kuzey ve batı topraklarında Kuzey Denizi bulunmaktadır, doğusunda Almanya güneyinde Belçika bulunmaktadır. Gerek konumu gerek bir çok sosyal olanaklardan dolayı yaşamak için tercih edilebilecek sayılı Avrupa birliği üyesi ülkelerden birisidir.

17 Milyon  nüfusu olan Hollanda’da yaklaşık olarak 397 bin 600 Türk yaşamaktadır ve Hollanda göçmen olarak bulunan en büyük gruptur. Bu yüzden iki ülke arasında bir göç hareketliliği bulunmaktadır, her yıl bir çok birey Hollanda’ya ekonomik, eğitim ve bazı sosyal olanaklardan dolayı taşınmaktadır aynı şekilde yatırım ve turistik için Türkiye taşınan bir çok Hollanda vatandaşı mevcuttur.

Başta İnternet dünyasında Hollanda eşya nakliyesi konusunda hizmetler sektörü doğmasına neden oldu çünkü oturma izni alan başta aileler ve bireyler sahip olduğu ev eşyalarını taşımaya ihtiyaç duymaktadır. Bir ev için temel ev eşyalarını Hollanda’da satın almak oldukça pahalıya patlayabilir. Ama zati eşya taşımacılığı kapsamında çok uygun fiyat aralıklarında ve hiç bir gümrük vergisi ödemeden ev eşyalarınızı taşıttırabilirsiniz.

Hollanda nakliye şirketi.

 

Hollanda Ev Eşyası Taşımak İçin Yapılması Gerekenler

  • İlk aşamada taşıtmayı düşündüğünüz eşyaları belirleyip bunların listesini oluşturmalısınız çünkü yurtdışına eşya gönderilirken fiyat hesaplamasında eşyanın hacmi dikkate alınarak yapılır bu yüzden göndereceğiniz eşyaları belirleyip sizin en çok ihtiyaç duyacağınız eşyaları seçmelisiniz.
  • Yaptığınız listede doğrultusunda göndermeyi düşündüğünüz eşyaların ortalama hacmini hesaplattırınız bu sayede taşınmanın maliyeti size ne kadara mal olacağını öğrenebilirsiniz.
  • Sağlıklı ve ekonomik bir taşınma süreci yaşamanın en önemli kısmı tercih edeceğiniz nakliye şirketine bağlıdır. Size profesyonel bir taşınma deneyimi yaşatacak güvenilir bir nakliye şirketi seçmelisiniz, şirket tercihini sektörde size en ucuz fiyat teklifi yapan firmalara yönelik yaparsanız sorun yaşamanız olasıdır çünkü genel olarak rakiplerinden kat kat düşük fiyat sunmaları kasıtlıdır.
  • Taşınma öncesinde gerekli evrakları hazırlamalısınız bunun şirketimizle iletişi kurum hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenebilirsiniz.

Türkiye’den Hollanda Evden Eve Nakliyat

Uluslararası taşımacılık, her detayın düşünülmesi gereken bir iş sürecidir. Gümrük mevzuatları ve geçişleri en zorlu durumların başında gelmektedir, gümrük kapılarında  yapılan incelemeler ve evrakların eksik olması durumunda yaşanan stres. Bununla ilgili  profesyonel ve kurumsal hizmet veren, sektöründe yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle hizmet sunacak şirketler, her türlü ayrıntıyı önceden düşünüp, en sağlıklı taşımacılık hizmetini sunacaktır. Firmamız, uluslararası eşya taşıma sektöründe tecrübe kazanmış, profesyonel ve köklü firmalar arasındadır. Taşımayı düşündüğünüz tüm eşyanın muhteviyatına uygun olan ambalajlama işlemi yapılarak ve sarsıntıya dayanacak şekilde muhafazası sağlanacaktır. Nakliyat işlemini yapan elamanlarımız, marangozluk ve elektrik işlerinden de anlayan deneyimli personellerdir. Bazı durumlarda mobilyaların montaj süreci, taşınma sırasında kapıdan çıkarılması için önem taşımaktadır. Eski evinizdeki mevcut düzen yine aynı şekilde yeni taşındığınız evinizde bizzat elamanlarımız tarafından sağlanmaktadır.

Hollanda ev taşıma.

Türkiye’den Hollanda’ya Ev Taşıma Şirketi

Günümüz dünyasında başta Türkiye’de olmak üzere lojistik hizmeti almak ve çok uygun fiyat aralıklarında tüm ev eşyalarınızı başka bir ülkeye taşımak düşünülenin aksine zor değildir. Eğer başka bir ülkeye taşınıyorsanız mevcut eşyalarınızı yeni taşındığınız ülkeye taşımanız, yeni taşındığınız ülkede yeni ev eşya almanızdan daha uyguna gelecektir.

İnternet dünyası bu konuda hizmet almak için araştırma yaptığınızda karşınıza onlarca firma seçeneği çıkacaktır. Birbirinden çok farklı fiyat teklifleri ve hizmet vaatleri alacaksınız ama hatırlatmak isteriz ki Hollanda nakliye şirketi sayısı bir elin parmaklarını geçmez, geriye kalan web sayfaları  genellikle acente veya komisyonculardan oluşmaktadır. Bu yüzden firma tercihi yaparken tercihinizi size sunulan fiyat tekliflerine göre değil size sunulan hizmetin güvenirliğine göre yapın. Yaşanan aksi durumlarda ve şikayet sayfalarındaki firma yorumlarına göre sırf ucuz fiyat teklifi verdiği için seçilen firmalar müşterilerine bir çok mağduriyet yaşattıkları gözlemlenmiştir.

Hollanda nakliyat.

Hollanda’ya Eşya Taşıma Fiyatları

Başta İnternet üzerinden olsun yurtdışına ev eşyaları taşımak için fiyat araştırması yaptığınızda görecekseniz ki size sunulan fiyat aralıkları birbiriyle kıyasla uçurumdur. Bir başka deyişle bir firmanın söyleyeceği rakamla diğer firmanın size söyleyeceği rakam arasında çok büyük farklar olabilir aynı şekilde vaatmiş oldukları hizmet çeşitliğinde birbirinden farklılık göstermektedir. Bunun nedeni öncelikle sektörün içerisinde yer alan korsan firmalar ve üçüncü kişi web sayfalarından kaynaklanmaktadır. Sağlıklı ve profesyonel bir taşınma deneyimi yaşamak istiyorsanız kesinlikle firma tercihinizi sadece  size sunulan en ucuz fiyat teklifine göre yapmayın.

Metreküp Miktarı Metreküp Fiyatı Fiyat Aralığı
1-5 m3 Eşya Taşıma Fiyatı 200 € 1.000 €
10-15 m3 Eşya Taşıma Fiyatı 150 € 1.700 €
20-25 m3 Ev Taşıma Fiyatı 140 € 3.000 €
Ofis ve İşyeri Taşıma Fiyatı 200 € Özel Fiyat Alınız.

Hollanda Ev Eşyası Nasıl Gönderebilirim?

Hollanda oturma iznine sahipseniz hiç zaman kaybetmeden taşınma sürecine başlamanız gerekmektedir. Türkiye’den Hollanda taşınma süreci ortalama 20 günü bulabiliyor. Sizde bu süreyi esas alarak kendi plan ve programınızı oluşturmalısınız.

Sonraki ikinci aşama Hollanda zati eşya taşımacılığı için gerekli evrakların neler olduğunu öğrenmelisiniz ve bu evrakları taşınma öncesi temin etmelisiniz, zaten uluslararası nakliye firmaları bu süreç hakkında ve gerekli evrakların neler olduğunu  size bildirmekle yükümlüdür. Hemen hemen tüm Avrupa ülkelerinde gümrük kapılarında zati eşya taşımacılığı için istenilen evraklar aynıdır ve eğer oturma iznine sahipseniz bu evrakları temin etmek kolaydır.

Yurt içi bazı taşıma  şirketleri, yurtdışına ev nakliyesi sektöründe çeşitli girişimleri sonucunda birkaç sorunsuz taşımayla birlikte bu işin ülke içi taşımacılığından karlı olduğu düşünerek derme çatma bir organizasyonla Hollanda’ya ev eşyası gönderme teklifleri vermektedir. Fakat bu tür şirketler, daha önceki şanslı geçişleri sonraki almış oldukları taşımalarda yapamayınca müşteri mağduriyeti ve beraberinde kendilerine bir çok maliyet yüküyle karşılaşmaktalar. Yurtdışına Eşya Nasıl Gönderebilirim sayfamızı ziyaret ederek konu hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye’den Hollanda’ya Mobilya Göndermek

Bir çok Avrupa ülkesinde ağır saniye artık pek yaygın değil. Bir çok ürün Çin’den tedarik edilmektedir bunun içinde başta mobilya ve ev eşyası gelmektedir. Kalite konusunda yoksun olup ülkemizde kıyasla çok pahalı fiyatlarda satılmaktadır. Türkiye dünyada en kaliteli ve uygun fiyatlardan mobilya tedarikçilerinden birisidir. Bu yüzden Avrupa’da gerek gurbetçi vatandaşlarımız olsun Türkiye’den mobilya satın almanın hem maliyet hem fiyat konusunda daha avantajlı olacağını bilmektedir.

Günümüzde Hollanda mobilya göndermek istiyorum dediğinizde bu hizmeti size sunacak firmaların olduğunu bilmenizi isterim. Satın almış olduğunuz yeni mobilya eşyaların paketlemesini tekrar firmamız tarafından yapılıp olası kazalara karşı sigortalı bir şekilde Hollanda belirtmiş olduğunuz adrese kadar nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’de ev eşyaların ve mobilyaların yelpazesi fazla olması, ayrıca fiyatlarının Avrupa ülkelere kıyasla uygun olması ülkemizde mobilya taleplerinin etkin olmasını sağlamaktadır. Özellikle de en çok Türk göçmen bulunan Avrupa ülkelerinde yaşayan yurttaşlarımızın, hem yakın olması sebebiyle hem de fiyatlardan dolayı mobilyalarını Türkiye’den tedarik etmektedirler. Bu şekilde, hem istedikleri türden, desen ve renklerden mobilya bulmalarının ayrıcalığıyla birlikte hem de daha uygun fiyatlardan elde edebilirler. Sizler de Avrupa’da yaşayan yurttaşlarımız olarak ev eşyalarınızı ve mobilyalarınızı Türkiye’den tedarik edebilirsiniz. Bunu istemeniz oldukça rasyonel ve hesaplı bir yöntem olacaktır. Çakıroğlu Nakliyat şirketi olarak sizlere bu konuda hizmet sunmaktayız. Birçok farklı hizmetimizin yanı sıra Hollanda mobilya taşıma konusunda da sizlere sektördeki en iyi hizmeti sumanın garantisini veriyoruz. Türkiye’de bulunan ikamet adresinizden, tüm Avrupa ülkeleri dahil başta Hollanda olmak üzere ev adresinse kadar mobilyalarınızın nakliyesi sağlıyoruz. Bu hizmeti verirken  hem sigortalı hem de sağlıklı bir taşınma deneyimini garanti ediyoruz.