Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gebze evden eve nakliyat fiyat.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Mevsim ve dönemlere göre fiyatlar farklılık göstermektedir, yaz mevsimlerinde gerek kamu personellerin tahin durumları olsun gerekte insanların en çok taşınmak için seçtiği bir dönem olduğundan fiyatlar biraz daha yüksek olmaktadır. 2020 Yıllı itibarı ile Çakıroğlu Nakliyat olarak Gebze evden eve nakliyat fiyatları için yaz kampanyalarımız başlamıştır.

Kampanya gereği bizimle daha önce taşınmış müşterilerimize %25 indirim, kamu personelli olan müşterilerimize ise %15 indirimli nakliye hizmeti sunmaktayız. İnternet üzerinde ilginç nakliye isimleri ve Ulaştırma Bakanlığına kayıtlı olmayan şirketlerden fiyat tekliflerini karşılaştırmayın çünkü bu şirketler genellikle korsa firma olup eşyanızı kamyonlarına yükledikten sonra anlaştığınız fiyatın üç katını almak için bir sürü çabaya girişecekler.

25 Yıllık tecrübe ve marka bilinirliğimiz ile Gebze evden eve nakliyat deyince akla gelen lider taşımacılık şirketi olamanın gururunu yaşıyoruz. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Elaman kadromuz tecrübeli ve işini bilen saygılı güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır. Gebze ilçesinde çoğu nakliye şirketi maliyetlerini daha ucuza getirebilmek için mülteci kullanmaktadır. Aynı şekilde eşyanın paketlenmesi ve taşınma için gereken özeni göstermemektedir. Bu yüzden ev taşıma şirketi seçerken daha özenli tercih yapmanızı tavsiye ederiz, sadece size sunulan fiyat tekliflerine göre en ucuz taşıma şirketini seçmeyin çünkü sonrasında bir çok problem yaşamanız olasıdır.

Ev taşıma fiyatları.

Güncel fiyat tablomuz aşağıdaki gibidir;

GEBZE EVDEN EVE NAKLİYAT EV TAŞIMA FİYAT LİSTESİ FİYATI
İstanbul (Anadolu) Gebze Arası Nakliyat Taşınma Fiyatı 2200₺
İstanbul (Avrupa) Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 3000₺
Kocaeli Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1200₺
Başiskele Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1000₺
Çayırova Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1000₺
Darıca Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 800₺
Derince Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 950₺
Dilovası Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1100₺
İzmit Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1150₺
Körfez Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1000₺
Gölcük Gebze Arası Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı 1100₺
Kandıra Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1200₺
Karamürsel Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1000₺
Kartepe Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1400₺
İzmir Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 3500₺
Ankara Gebze Arası Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 3700₺
Gebze Şehir İçi Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 900₺ – 1500₺

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyat

Bir ev eşyası bir hazine değerindedir bu yüzden taşınırken kesinlikle firmanın size eşya sigortası yapıp yapmadığını özellikle dikkat edin ve taşınma sürecinizi sözleşme ile güvence altına almalısınız. Piyasada en ucuz firmayı seçmek eşyanızın güvenliğini riske atmanın yanında kendinizde bu şirket ile bir çok sorun yaşamanız anlamına gelmektedir. Çünkü ucuz korsan firmaları eşya sigortası yapmazlar ayrıca taşınma sırasında oluşabilecek herhangi bir zararında mesuliyetini almazlar.

Gebze asansörlü eşya taşıma fiyatları.

Çakıroğlu tüm taşıma sürecini eşya sigortası ile güvence altına almakta, zaten böyle bir problemin yaşanmaması için taşınma işlemini gerçekleştiren personelimiz bilgi ve tecrübesi sayesinde özenli taşımaya dikkat etmekteler. Gebze evden eve nakliyat firmaları arasında kurumsal ve sigortalı hizmet sunan sayılı şirketler arasındayız.

 • Uygun fiyat tarifeleri üzerinden evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.
 • Geniş ödeme seçenekleri sunuyoruz.
 • Taşımacılık hizmetinde garanti sunuyoruz.
 • Asansörlü eşya taşıma hizmeti sunuyoruz.
 • Bünyemizde deneyimli personel bulunduruyoruz.

Ev taşıma fiyat listemizi asansörlü eşya taşıma masrafları dahil değildir, müşteri istediği veya kat oranların durumuna göre asansör sisteminini gönderiyoruz. Asansör ücretimiz bir tarafta kurulumu 350 TL.  Fiyat konusunda yorum, mail veya hızlı bir şekilde telefonla iletişim kurabilirsiniz. Müşteri yorumlarımıza 10 dakika içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.

Tags,

Almanya eşya taşımak.

Almanya Ev Eşyası Taşıma

Son 10 yıl içerisinde başka bir ülkede yaşamak o ülkeye tüm ev eşyalarınızı veya en azından bir kısmını götürmek çok olağan bir durum haline geldiğini belirtmek isterim. Ekonomik, sosyal, eğitim ve çeşitli temel nedenlerden dolayı her yıl binlerce birey ailesiyle birlikte başta Almanya olmak üzere Avrupa ülkelerine taşınmaktalar. Türkiye’den Almanya ev eşyası taşıma düşünülenin aksine cebinizi zorlayacak ve beraberinde  yerine getirmeniz gereken bir çok resmi evrak işiyle uğraşmanız gerekmiyor.

Almanya Ev Eşyası Taşımak İçin Yapılması Gerekenler

 1. Almanya taşıma planınız varsa yapılması gerek en önemli ve zor adım oturma izni almaktadır eğer oturma izniniz varsa gerisi kolaydır.
 2. Almancası (anmeldung) olan yurt dışı ikametgah belgesini çıkartmanız gerekmektedir.
 3. Yurt dışına göndereceğiniz eşyalarla ilgili herhangi bir gümrük müşavirliğinden bilgi almalısınız.
 4. Uluslararası nakliye şirketinin sizin adınıza gümrük işlemlerinin yürütmesini istiyorsanız firmaya noter tarafından tasdik edilmiş vekaletname vermelisiniz.
 5. Her eşyanın bir gönderme maliyeti olduğundan sizin için daha önemli olan eşyaları seçmeli ve listesini oluşturmanız süreç için daha iyi olacaktır.
 6. Sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşamak istiyorsanız kurumsal ve birinci sınıf hizmet sunan bir nakliye şirketi seçiniz, sektördeki en ucuz fiyat teklifi veren firmayı tercih ederseniz sorun yaşamanız kaçınılmazdır.
 7. Anlatığını nakliye şirketinden mutlaka hacim hesaplama için ücretsiz ekspertiz servisini isteyin bu şekilde taşınma öncesi ortalama ne kadar bir para ödeyeceğiniz öğrenmiş olacaksınız.

Almanya ev taşıma.

Almanya’ya Ev Eşyası Nasıl Gönderilir?

Nakliye şirketinizin sizden istediği evrakları temin ettikten sonra şirkete sizin adınıza gümrük diğer taşınma prosedürleri yürütmesi için noter tarafından tasdik edilmiş vekaletname verilir. Geriye kalan tüm taşıma evreleri firma tarafından yürütülür. Almanya eşya göndermek çok pahalı ve zor bir hizmet değilidir sadece doğru taşıma şirketini seçmelisiniz. Eğer oturma iznine sahipseniz ve kurumsal bir şirketle taşınıyorsanız endişe etmeniz gereken hiç bir şey kalmadığından emin olabilirsiniz.

Çakıroğlu Nakliyat olarak Almanya zati eşya taşımacılığı konusunda 20 yıllık tecrübeye sahibiz. Almanya tüm taşınma süreci firmamız tarafından büyük titizlik gösterilerek birinci sınıf hizmet almanızın garantisi veriyoruz. Tüm ev eşyalarınızı söküyoruz, paketliyoruz, etiketliyoruz ve Almanya’daki yeni evinizde tüm eşyanın taşınmasını kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Sizde birinci sınıf hizmet almak istiyorsanız bizimle hemen iletişim kurun.

Almanya’ya Sigortalı Eşya Gönderme Fiyatları

İnternet dünyasında fiyat hakkında kısa bir araştırma yaptığınızda göreceksiniz ki birbirinden çok uzak fiyat teklifleri alacaksınız bunun nedeni birçok sebepten ötürü farklılık gösterebilir. Size çok ucuz fiyat veren şirketlerin bazıları sonrasında ek ücret talep ederek kurumsallıkta uzak davranışlar sergiliyorlar bazılarıysa sigorta masraflarından kısarak bu fiyatı veriyorlar.

Eşyalarınızın, malzemeleriniz veya ürünleriniz uzman personel tarafından en iyi şekilde ambalajlanıp en modern taşıma yöntemleri taşınsa bile yine her zaman bir hasar görme olasılığı vardır bu yüzden genel taşıma sigortası ile güvence altına alınması zorunluluktur. Çakıroğlu olarak uluslararası zati eşya taşıma hizmetlerimizden yaklaşık 40,000 Euro değerinde genel taşıma sigortasıyla güvence altına almaktayız.

Almanya eşya göndermek.

Almanya Nakliye Fiyatları

Almanya evden eve nakliyat için ortalama bir fiyat aralığı var ama net bir fiyat söylemek zordur çünkü fiyat hesaplanırken eşyanın alınacağı şehir ve Almanya’da teslim edilecek yer, eşyanın miktarı, gümrük masrafları, eşyanın değerine göre  taşıma esnasında oluşabilecek herhangi bir zarara karşı sigorta bedeli ve müşteri tarafından istenilen ek hizmetlere göre fiyat farklılık gösterilmektedir. Fiyat teklifi verilirken tüm ev eşyalarınız için fiyat verilmez göndereceğiniz her eşyanın hacmi dikkate alınarak m3 birim başı fiyatlandırılır.Ev eşyanız 5 m3 denk veya altındaysa  m3 birim başı fiyat verilmez çünkü az eşya olduğu için tek fiyat verilir. Aynı şekilde koli veya parça eşyanız varsa bu durum geçerlidir.

Taşınmak için Almanya nakliye şirketi seçerken çok titiz davranmalısınız, tercihinizi size en ucuz fiyat veren firmadan yana kullanırsanız emin olun ki cebinizden daha çok para çıkacaktır. Diğer rakiplerinden daha ucuz fiyat veren firmalar bunu kasıtlı yapmaktalar, diğer rakiplerine oranla uçurum fiyatlar söyleyip müşteri kapmanın peşindeler ama sonrasında türlü oyunlarla taşınma süresinde bir çok ek ücretler müşteriden talep ediyorlar, bunun örneklerini şikayet ve forum sayfalarında okuyabilirsiniz.

Almanya ev taşıma fiyatları.

Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma forum

Almanya veya yurt dışına herhangi bir ülkeye taşınma fiyatları veya uluslararası nakliye hakkında merak ettiğiniz herhangi bir şey varsa aşağıda yorum butonuna basarak yorum bırakabilirsiniz, çok kısa bir süre içerisinde mail adresinize sorunuzla ilgili ayrıntılı bilgiyi iletiyoruz. Telefon görüşmesi için randevu almak istiyorsanız forum doldurup bize iletebilirsiniz. Yurtdışı eşya taşıma fiyatları sayfamızı ziyaret ederek nakliye ücreleri nasıl hesaplandığını öğrenebilirsiniz.

Tags, , ,