Sık sorulan sorular

Sayfamıza ve şirketimize gelen en çok sorulan soruların ortalamasına göre siz değerli okurlarımıza bir soru cevap listesi oluşturduk.


Evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Almak istediğiniz hizmetin kalitesi bunun en belirleyici kısmıdır, unutmayalım ki her şeyin ucuzu her zaman ucuzdur, genel olarak nakliye fiyatları hesaplanırken şehir arası taşımacılıkta km ve eşya miktarı dikkate alınırken şehir içi taşımacılıkta eşyanın miktarı, eşyanın sigorta bedeli, taşınacak kat oranı, paketleme ve eşyanın taşıma zorluğuna göre fiyatlar değişmektedir.


Sektörde neden bu kadar farklı fiyat teklifleri var?

Evet, çünkü piyasada özelikle İstanbul ve Kocaeli bölgesinde binlece nakliye şirketi var bunların %38 kısmı korsan firmaları oluşturmaktadır, sigorta güvencesi vermemekle birlikte sırf daha ucuz olsun diye mülteci ve yabancı uyruklu insan kullanmaktadırlar bu nedenle bazen herhangi bir müşteri fiyat araştırması yaparken A şirketi B şirketi arasında fiyat konusunda uçurumların olduğunu görebilirler. Bizim müşterilere tavsiyemiz ise kaliteli ve sorunsuz bir taşımacılık için ucuz firmalardan uzak durun, eşyanızı korsan firmalar ile riske atmayın.


Yurt dışı taşımacılık hizmetleriniz var mı?

Elbette! Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın neresine olursa olsun eşyalarınızı ekonomik,kaliteli ve hızlı bir şekilde taşımaktayız.

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
error: