Ev Eşyası Depolama

Herhangi bir sebepten dolayı acil olarak eşyalarınızı geçici bir süreliğini hijyenik ve paketli halde muhafaza etmeye ihtiyaç duyabilirsiniz aynı zamanda bunun içinde eşyaların monta ve parçalanma işlemleri, ambalajlama, taşınma gibi hizmetleri de kapsıyor. Çakıroğlu nakliyat Ev Eşyası Depolama konusunda size en iyi hizmeti sunacaktır, bu konuda hiç bir şüpheniz olmasın.

Ev eşyası depolama.

Çakıroğlu Ev Eşyası Depolama.

İstanbul (Tuzla), Kocaeli (Darıca) bölgelerinde depolarımız bulunmaktadır. Depolarımız odalar halinde olup nemsiz koşullara sahiptir, haşere ve böceklere karşı düzgün periyot ve aralıklarda ilaçlamalar yapılmaktadır, 7/24 kamera sistemleri ile izlenip gerekli tüm güvenlik önlemleri alınmıştır.

Ev Eşyası Depolama Ücretleri

  Depolama Türü  ÜCRETLERİ EV EŞYASI DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  Min. Depolama  250 TL + KDV (AYLIK)
  Midi Depolama  300 TL + KDV (AYLIK)
  Maks. Depolama  350 TL + KDV (AYLIK)
  Ultra Depolama  480 TL + KDV (AYLIK)
  Mega Depolama  500 TL + KDV (AYLIK)
  1+1 (bir oda bir salon eşya depolama)  260 TL + KDV (AYLIK)
  2+1 (iki oda bir salon eşya depolama )  300 TL + KDV (AYLIK)
  3+1 (üç oda bir salon eşya depolama )  450 TL + KDV (AYLIK)

Ev Eşyası Depolama Süreci

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz anda şirketimiz belirlemiş olduğunuz tarihte gelip eşyaları hijyeni bir şekilde paketleyip evinize e yakın depolarımızdan birisinde muhafaza altına almaktadır, eşyanız listelenip tek tek işaretlenip gruplar halinde depolanır. Ayırca firmamız her konteyner başına 12.000 TL değerinde genel eşya sigortası ile güvence altına almaktayız.

Şirketimizi arayıp depolarımızın adresini alıp bizzat kendinizde inceleyebilirsiniz, firmamızın depoları Türkiye standartların üzerinde olup kalite açısından binlerce firmamın üzerindedir, sizde hijyenik, güvenli ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız hemen şirketimizi arayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın