Ücretsiz Expertiz

Ücretsiz Expertiz  Nedir ?

Daha önce evini taşıyan bir yurttaş iyi bilir ki ev taşıma işlemleri oldukça stresli bir iştir, bazen nakliye firmaları ile sorunlar yaşayıp daha fazla stres yaşamanıza sebebiyet verebilir, bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için kesinlikle anlaşma yapacağınız nakliye firmasından expertiz hizmeti talep edin çünkü taşınma hizmeti almak için bazen sadece bir telefon ile nakliye şirketi seçmek yeterli olmayabilir. Firmadan talep etmiş olduğunuz servis yada expertiz ile nakliye şirketi eşyanız hakkında daha fazla bilgi edinmiş olup daha sağlıklı fiyat teklifi vermiş olacaktır.

Ücretsiz Expertiz Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

  • Daha doğru ve sağlıklı fiyat teklifleri.
  • Firmanın eşya hakkında daha fazla bilgi edinmesi.
  • İzlenecek olan taşınma planı oluşturulması.
  • Sigorta ve gerekli sözleşmelerin yapılması.
Ücretsiz Expertiz Hizmetleri.

Çakıroğlu Ücretsiz Expertiz Hizmetleri.

Çakıroğlu nakliyat müşterilerine sunmuş olduğu bu ücretsiz hizmet sayesinde müşterilerine en sağlıklı fiyat tekliflerini sunmaktadır, müşterilerine tüm taşınma sürecini ve sunulacak olan hizmetleri rapor halinde müşterilerine sunmaktadır. Firmamız kurumsal kimliğinden ötürü tüm müşterilerinin memnuniyetini ve isteklerini dikkate alan global bir şirket olmayı başarmıştır sadece Türkiye değil tüm dünya ülkelerine Türkiye merkezli başta Avrupa ülkeleri olmak üzere ev eşyası taşıma ve paketleme hizmetini kurumsal ve sigortalı bir şekilde yerine getirmektedir.

Expertiz servisimiz evinize gelip tüm eşyalarınızın listesini çıkartıp taşınma süreci, eşyanın zorluk derecesi, gereken monte de-monte işlemleri, paketleme ve gereken ek hizmetlerini de not alarak buna göre siz değerli müşterilerimize piyasanın ortalama değerlerine göre bir fiyat teklifi sunacaktır. Tüm hizmet sürecimiz %100 müşteri memnuniyeti ve kurumsal bir şekilde işlemektedir.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın