Almanya Ev Eşyası Taşıma

Almanya eşya taşımak.

Almanya Ev Eşyası Taşıma

Son 10 yıl içerisinde başka bir ülkede yaşamak o ülkeye tüm ev eşyalarınızı veya en azından bir kısmını götürmek çok olağan bir durum haline geldiğini belirtmek isterim. Ekonomik, sosyal, eğitim ve çeşitli temel nedenlerden dolayı her yıl binlerce birey ailesiyle birlikte başta Almanya olmak üzere Avrupa ülkelerine taşınmaktalar. Türkiye’den Almanya ev eşyası taşıma düşünülenin aksine cebinizi zorlayacak ve beraberinde  yerine getirmeniz gereken bir çok resmi evrak işiyle uğraşmanız gerekmiyor.

Almanya Ev Eşyası Taşımak İçin Yapılması Gerekenler

 1. Almanya taşıma planınız varsa yapılması gerek en önemli ve zor adım oturma izni almaktadır eğer oturma izniniz varsa gerisi kolaydır.
 2. Almancası (anmeldung) olan yurt dışı ikametgah belgesini çıkartmanız gerekmektedir.
 3. Yurt dışına göndereceğiniz eşyalarla ilgili herhangi bir gümrük müşavirliğinden bilgi almalısınız.
 4. Uluslararası nakliye şirketinin sizin adınıza gümrük işlemlerinin yürütmesini istiyorsanız firmaya noter tarafından tasdik edilmiş vekaletname vermelisiniz.
 5. Her eşyanın bir gönderme maliyeti olduğundan sizin için daha önemli olan eşyaları seçmeli ve listesini oluşturmanız süreç için daha iyi olacaktır.
 6. Sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşamak istiyorsanız kurumsal ve birinci sınıf hizmet sunan bir nakliye şirketi seçiniz, sektördeki en ucuz fiyat teklifi veren firmayı tercih ederseniz sorun yaşamanız kaçınılmazdır.
 7. Anlatığını nakliye şirketinden mutlaka hacim hesaplama için ücretsiz ekspertiz servisini isteyin bu şekilde taşınma öncesi ortalama ne kadar bir para ödeyeceğiniz öğrenmiş olacaksınız.

Almanya ev taşıma.

Almanya’ya Ev Eşyası Nasıl Gönderilir?

Nakliye şirketinizin sizden istediği evrakları temin ettikten sonra şirkete sizin adınıza gümrük diğer taşınma prosedürleri yürütmesi için noter tarafından tasdik edilmiş vekaletname verilir. Geriye kalan tüm taşıma evreleri firma tarafından yürütülür. Almanya eşya göndermek çok pahalı ve zor bir hizmet değilidir sadece doğru taşıma şirketini seçmelisiniz. Eğer oturma iznine sahipseniz ve kurumsal bir şirketle taşınıyorsanız endişe etmeniz gereken hiç bir şey kalmadığından emin olabilirsiniz.

Çakıroğlu Nakliyat olarak Almanya zati eşya taşımacılığı konusunda 20 yıllık tecrübeye sahibiz. Almanya tüm taşınma süreci firmamız tarafından büyük titizlik gösterilerek birinci sınıf hizmet almanızın garantisi veriyoruz. Tüm ev eşyalarınızı söküyoruz, paketliyoruz, etiketliyoruz ve Almanya’daki yeni evinizde tüm eşyanın taşınmasını kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Sizde birinci sınıf hizmet almak istiyorsanız bizimle hemen iletişim kurun.

Almanya’ya Sigortalı Eşya Gönderme Fiyatları

İnternet dünyasında fiyat hakkında kısa bir araştırma yaptığınızda göreceksiniz ki birbirinden çok uzak fiyat teklifleri alacaksınız bunun nedeni birçok sebepten ötürü farklılık gösterebilir. Size çok ucuz fiyat veren şirketlerin bazıları sonrasında ek ücret talep ederek kurumsallıkta uzak davranışlar sergiliyorlar bazılarıysa sigorta masraflarından kısarak bu fiyatı veriyorlar.

Eşyalarınızın, malzemeleriniz veya ürünleriniz uzman personel tarafından en iyi şekilde ambalajlanıp en modern taşıma yöntemleri taşınsa bile yine her zaman bir hasar görme olasılığı vardır bu yüzden genel taşıma sigortası ile güvence altına alınması zorunluluktur. Çakıroğlu olarak uluslararası zati eşya taşıma hizmetlerimizden yaklaşık 40,000 Euro değerinde genel taşıma sigortasıyla güvence altına almaktayız.

Almanya eşya göndermek.

Almanya Nakliye Fiyatları

Almanya evden eve nakliyat için ortalama bir fiyat aralığı var ama net bir fiyat söylemek zordur çünkü fiyat hesaplanırken eşyanın alınacağı şehir ve Almanya’da teslim edilecek yer, eşyanın miktarı, gümrük masrafları, eşyanın değerine göre  taşıma esnasında oluşabilecek herhangi bir zarara karşı sigorta bedeli ve müşteri tarafından istenilen ek hizmetlere göre fiyat farklılık gösterilmektedir. Fiyat teklifi verilirken tüm ev eşyalarınız için fiyat verilmez göndereceğiniz her eşyanın hacmi dikkate alınarak m3 birim başı fiyatlandırılır.Ev eşyanız 5 m3 denk veya altındaysa  m3 birim başı fiyat verilmez çünkü az eşya olduğu için tek fiyat verilir. Aynı şekilde koli veya parça eşyanız varsa bu durum geçerlidir.

Taşınmak için Almanya nakliye şirketi seçerken çok titiz davranmalısınız, tercihinizi size en ucuz fiyat veren firmadan yana kullanırsanız emin olun ki cebinizden daha çok para çıkacaktır. Diğer rakiplerinden daha ucuz fiyat veren firmalar bunu kasıtlı yapmaktalar, diğer rakiplerine oranla uçurum fiyatlar söyleyip müşteri kapmanın peşindeler ama sonrasında türlü oyunlarla taşınma süresinde bir çok ek ücretler müşteriden talep ediyorlar, bunun örneklerini şikayet ve forum sayfalarında okuyabilirsiniz.

Almanya ev taşıma fiyatları.

Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma forum

Almanya veya yurt dışına herhangi bir ülkeye taşınma fiyatları veya uluslararası nakliye hakkında merak ettiğiniz herhangi bir şey varsa aşağıda yorum butonuna basarak yorum bırakabilirsiniz, çok kısa bir süre içerisinde mail adresinize sorunuzla ilgili ayrıntılı bilgiyi iletiyoruz. Telefon görüşmesi için randevu almak istiyorsanız forum doldurup bize iletebilirsiniz. Yurtdışı eşya taşıma fiyatları sayfamızı ziyaret ederek nakliye ücreleri nasıl hesaplandığını öğrenebilirsiniz.

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Comments

 • Nisa Soyer | Haz 25,2020

  Almanya parça eşya taşıma fiyatları;
  Standart bir koli başına 40 ile 60 euro ücret alınır.
  5m3 ve altında olan eşyalar minimum 900 euro ücret alınır.
  İstanbul,Kocaeli,Bursa,Ankara,İzmir ve çevre illerde 15 m3 ve üstü eşyalarda m3 birim başı 11o ile 150 euro arası ücret talep edilir. Vermiş olduğumuz fiyat teklifleri içerisinde gümrük masrafları, 40.ooo euro değerindeki eşya sigortası, paketleme ve kapıya kadar teslimat dahildir.
  Almanya eşya taşıma fiyatları ve hizmet bilgisi almak istiyorsanız sorularınızı yorum kısmında bırakabilirsiniz, mail adresinize çok kısa bir süre içerisinde geri dönüş iletisi gönderilmektedir.

  • Mehmet Barış Ovelek | Oca 9,2022

   Merhaba,
   Mersinden – Almanya Müniche ev eşyası taşıtacağım , eşyalar depodan alınıp , Münih te ev içerisine yerleştirilecektir , fiyat paylaşabilir misiniz? Taşınma tarihi ocak ayı sonu.

   15 Adet koli
   Yatak odası :
   1 adet 90*200 yatak
   1 adet 100*200 yatak
   1 adet 180*200 yatak
   1 adet 160*200 yatak
   2 adet cift kisilik yatak bazası ve baslıkları
   1 adet komidin
   1 adet sehpa
   Salon:
   2*1 kişilik koltuk
   2*3 kişilik koltuk
   1 adet sökülmüş yemek masası
   1 adet orta sehpa
   4 adet tek kişilik salon sandalyesi
   2 adet bench
   1 adet sökülmüş TV ünitesi.

 • Filiz | Eyl 6,2020

  Merhaba,
  Türkiye’den Almanya’ya perde göndermek istiyorum.
  Tahminim ağırlığı 10-20 kg arası olmasıdır. Koli veya sağlam poşetle paketleyebilir siniz fark etmez yeter ki hasarsız teslim edilsin bana. Acaba ücreti ne kadar olur?

 • Umut Bulut | Nis 22,2021

  Tavsiye ediyorum şirketi

 • Barış | Nis 27,2021

  Almanya’dan Türkiye’ye göndermek istesem eşyalarım zarar görmeden gider mi yani garanti edilebilir mi?

  • Nisa Soyer | May 1,2021

   Başta Almanya olmak üzere uluslararası taşımacılık faaliyetlerimiz tümü CMR sigortasıyla güvence altına alınmaktadır ayrıca bünyemizde bulunan elaman kadrosu işinde profesyonel ve titiz bir şekilde hizmet vermektedir. Gerek eşyaların paketlemesinde gösterdiğimiz özenden ötürü taşıma sürecinde eşyaların zarar görme olasılığı çok düşük bir ihtimal olup olası zararlara karşı CMR sigortası güvencesindedir.

 • Emre | Haz 12,2021

  Bence çok güzel bir taşıma firması tavsiye ediyorum.

 • Çiğdem Eren | Eki 31,2021

  Merhaba, İstanbul Çekmeköy  – Frankfurt Almanya için ev eşya her şey dahil (kapıdan kapıya, de monte ve monte dahil) nakliye ücretini öğrenmek istiyorum. M3 olarak ne kadarlık bir alana ihtiyacımız olacağından emin olamadığım için eşyanın yaklaşık kutu sayısı şu şekilde;
  – 1 adet 3’lü koltuk
  – 1 adet 4 kişilik yemek masası
  – 1 adet 4 kişilik açılır kapanır masa
  – 4 adet sandalye
  – 1 adet orta sehpa (küçük ebat)
  – 1 adet 55 ekran TV
  – 3 kapaklı 2 adet dolap
  – 1 adet 4 kapaklı dolap
  – 3 çekmeceli şifonyer
  – 2 adet komedin
  – 1 adet çift kişilik yatak
  – 1 adet çift kişilik demonte karyola
  – 10 adet mutfak eşyası vs. İçin koli kutusu
  – 7 adet orta büyüklükte valiz
  – Bulaşık makinesi
  – Çamaşır makinesi
   Teşekkürler, iyi çalışmalar.

 • Egemen Yılmaz | Kas 10,2021

  Merhabalar, Almanya’dan Türkiye’ye 3 parça malzeme getirtmek istiyorum.
  80*120*40
  68*72*42
  90*78*40 ölçülerinde 3 adet salon tipi radyo. Ürünler 2. eldir ve faturası yoktur. Kuzenim tarafından bana gönderilecek.
  58791 Werdohl adresinden gönderim yapılacaktır.
  Yaklaşık bir maliyet hesabı öğrenmek istiyorum.
  Şimdiden teşekkür ederim.

 • Birol Alakus | Mar 9,2022

  Merhaba Almanya’ya taşındım ev eşyalarımı getirmek istiyorum prosedür nasıl oluyor bilgi verirseniz sevinirim

 • Mehmet Kuloglu | Eki 12,2022

  Merhaba,
  Mümkünse İstanbul / Pendik – Polonya / Zielona Gora şehrine;
  1 adet çamaşır makinesi
  1 adet iç dış uniteli duvar tipi küçük bir klima için fiyat almak istiyorum.

  Polonya’ya taşımacılık yapmıyorsunuz belki ama benim bulunduğum şehir (Zielona Gora), Almanya’nin Guben şehrine 50km – Dresden şehrine 70km. Bu şehirlerden birinede olabilir.

  İyi günler iyi çalışmalar

 • Leave a Reply

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir  error: