İstanbul evcil hayvan taşıma

Söz konusu bir canlının taşıması olduğunda kesinlikle dikkat edilmesi gerek öncelikli şey o canlının taşıma koşularına dikkat edilmesi gerekir, sonuç olarak bir canlının nakli gerçekleştirildiğinden; uygun koşuların sağlanması gerekiyor, pet hayvanın nakil süresi boyunca uygun ısı ortamına, gereken oksijen ve beli periyotlarda yem verilmesi gerekir, bu nedenle çoğu şirket söz konusu evcil hayvan taşıma olduğunda biraz bu konuda çekimser davranır çünkü bu sorumluluk gerektiren bir iştir.

Pet taşıma sektöründe fazla bir talep olmadığından dolayı bu işi bizzat yapan bir şirket Türkiye’de bulunmamaktadır. Nadiren talep olduğundan bazen evden eve taşıma firmaları veya uçak şirketleri evcil hayvan taşıma hizmeti sunmaktadır.

İstanbul evcil hayvan taşıma.
İstanbul evcil hayvan taşıma

İstanbul ve Kocaeli merkezli olan şirketimiz her türlü taşıma için bir kontenjan ayırmıştır, beli tarih ve aralıklarında pet taşıma için bir aracımızı çıkarıyoruz.  Bu hizmette vermiş olduğumuz araç özel havalandırma sistemi ve pet taşıma için uygun olarak dizayn edilmiştir. İstanbul içi pet taşıma için bir pet taksi müşterilerimize hizmet vermesi için ayırdık. Gerek şehir içi olsun gerek şehirler arası olsun evcil hayvanınızı kapıya teslimat yapıyoruz.

 Pet Taşıma İçin İstenilen Şartlar

 • Pet nakil işlemlerimizden kesinlikle pet sahibinden taşınması istediği hayvanın sağlık karnesini talep ediyoruz.
 • Göndericinin ve alıcının iletişim bilgilerini ek olarak adres bilgilerini talep ediyoruz.
 • Pet hayvanın fizikse özelikleri ( türü,cinsi, ağırlık ve uzunluğu) hakkında bilgileri pet sahiplerinden alıyoruz.

Ücretsiz Pet nakil Hizmetleri

Bazen hayvan sever insanlar sahipsiz hayvanları barınaklara göndermek için çalışmalarda bulunurlar bizde Çakıroğlu nakliyat olarak bu tür güzel faaliyetlerde bulunan insanlara yardımcı olmak amacıyla kendi çapımızda çalışmalarda bulunuyoruz. Şehirler arası kedi, köpek ve evcil hayvan türündeki canlıları belirlemiş olduğunuz herhangi bir barınağa ücretsiz bir şekilde göndermek istiyorsanız; aşağı bölümde bulunan yorum kısmına pet ile ilgili detayları ve mail adresinizi bırakın. Firmamız bırakmış olduğunuz yorumu değerlendirip durum dahilinde canlı hayvanın göndermek istediğiniz barınak üzerinde güzergahlarda giden boş kamyoncular ile iletişim kurup, gönüllük esasına dayanan taşınmaya yardımcı olmaktayız.

İstanbul merkezli pet taşıma ve ücretsiz evcil hayvan taşımacılığı için aşağıda bulunan yorum butonuna tıklayıp yorum bırakın, 30 dakika içinde biz sizinle iletişime geçip konu hakkında detaylı bilgi sunacağınız.

İstanbul evcil hayvan taşıma” üzerine 15 düşünce

 • 3 Eylül 2018, 10:55
  Permalink

  Slm Kocaeli den Çanakkale Bigaya kedi gelecek çok acil lütfen yardımcı olur musunuz teşekkürler

  Cevapla
 • 13 Ekim 2018, 05:24
  Permalink

  Merhabalar İstanbul dan Sivas’a gidecek bir köpeğimiz var henüz 16 yaşındayım ve maddi durumu karşılayamıyorum malesef ki kısa süre içerisinde köpeği Sivas’a iletemessem aile almaktan vazgeçecek köpeği çok zor şartlardan kurtardımutfen yardımcı olun

  Cevapla
 • 18 Ocak 2019, 08:39
  Permalink

  Merhaba, sokakta bulduğum yavru kediyi gecici bakıyorum .Bodrum da onu sevecek ömür boyu bakacak birini buldum ancak götürecek hiç bir imkanı yok . İstanbul Bodrum ‘a yavru kedi nakili için yardım rica ediyorum.Lütfen İstanbulda kimse sahiplenmedi , şartlarım hiç uygun değil çok zor durumdayım .sokağa bırakmak istemiyorum çok üzülüyorum.Tüm aşıları tam kısırlaşma işlemini bile yaptırdım.Kafes taşıma çantası bulunmakta.Lütfen acil yardım edin.

  Cevapla
  • 2 Ekim 2020, 00:06
   Permalink

   Merhaba 1,5 aylık yavru İran kedisini
   Sakarya /Adapazarından kahramanmaraş a getirebilir misiniz.

   Cevapla
 • 15 Nisan 2020, 01:06
  Permalink

  Aydın’dan Ankara’ya yavru bir kedi gelecek lütfen yardımcı olun lütfen

  Cevapla
  • 19 Nisan 2020, 15:12
   Permalink

   Damla hanım Aydın’dan Ankara giden gönüllü veya ücretli araçlara mail gönderildi, geri dönüş mailleri sizin e-posta adresinize iletildi. Başka soru ve görüşleriniz varsa bizimle iletişim kurabilirsiniz,teşekkürler.

   Cevapla
 • 20 Nisan 2020, 17:56
  Permalink

  Merhaba
  Üc ay önce zor bela sahiplendirdigim evsiz kalmis bir kediye simdiki sahipleri de bakmak istemiyorlar. Boludan bir hayvansever hanimefendi ben alirim ama nakliye ücreti size ait dedi. Siz tasiyormusunuz hayvanlari acaba? Istanbul Bolu arasi ücreti ne olur? Hayvan elden ele rezil olacak aksi halde😔

  Cevapla
 • 21 Nisan 2020, 23:53
  Permalink

  Samsundan Osmaniyeye bir köpek gelecek lütfen yardımcı olur musunuz

  Cevapla
 • 23 Nisan 2020, 06:14
  Permalink

  Yakın zamanda İstanbul Maltepe Küçükyalıdan Kocaeli Körfez ilçesine sahiplenmek istediğimiz yavru bir sokak kedisinin güvenli taşınması için yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
  • 4 Mayıs 2020, 01:42
   Permalink

   Bu ay içerisinde Kocaeli Körfez ilçesinden İstanbul istikametine gönüllü veya ücretli pet taşıma yapan araçlara mail tarafımızca iletildi, geri dönüşler yine aynı şekilde firmamız üzerinden mail adresinize iletilecektir. Covid-19 salgını nedeniyle şehirler arası evcil hayvan taşıma taleplerinde bir düşüş ve beraberinde araç çıkışlarımızda bir azalma söz konusudur, şu anki mevcut araçların istikamet ve tarih bilgileri mail adresinize iletilmiştir.

   Cevapla
   • 6 Haziran 2020, 22:17
    Permalink

    Öncelikle selamun aleyküm istanbuldan sahiplendigim bir pitbull kırıkkaleye getirmek istiyorum ama öyle bir durumum olmadığı için getiremiyorum.Lutfen yardımcı olun köpeğin sahibi bir hafta içinde başka birisine sahiplendiricek lütfen yardımcı olun gönüllü bir nakil istiyorum lütfen yardımcı olun

    Cevapla
 • 5 Mayıs 2020, 14:55
  Permalink

  Afyon’dan Konya’ya getireceğim.Bana yardımcı olur musunuz? Yeni bir kedi sahiplendim.Kargo şirketleri de getirmiyorlar mış. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Cevapla
 • 31 Mayıs 2020, 14:45
  Permalink

  Merhaba öğrenciyim ücretsiz olarak sokaktan kurtarılmıs bir kedi sahipleniyorum ama çanakkaleden kocaeliye gelmesi gerekiyor uygun bir fiyatla bana yardımcı olur musunuz

  Cevapla
 • 15 Haziran 2020, 22:03
  Permalink

  Arkadasim kedi vericek istanbulda ben bandirmadayim getire bilirmisiniz

  Cevapla
 • 22 Eylül 2020, 09:58
  Permalink

  Merhaba sokağa atılma tehlikesi olan bir yavru kediyi İzmir’den Ankara’ya getirebilir misiniz? Yavruyu sahiplenmek istiyoruz.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir