İstanbul evcil hayvan taşıma

İstanbul evcil hayvan taşıma

Söz konusu bir canlının taşıması olduğunda kesinlikle dikkat edilmesi gerek öncelikli şey o canlının taşıma koşularına dikkat edilmesi gerekir, sonuç olarak bir canlının nakli gerçekleştirildiğinden; uygun koşuların sağlanması gerekiyor, pet hayvanın nakil süresi boyunca uygun ısı ortamına, gereken oksijen ve beli periyotlarda yem verilmesi gerekir, bu nedenle çoğu şirket söz konusu evcil hayvan taşıma olduğunda biraz bu konuda çekimser davranır çünkü bu sorumluluk gerektiren bir iştir.

Pet taşıma sektöründe fazla bir talep olmadığından dolayı bu işi bizzat yapan bir şirket Türkiye’de bulunmamaktadır. Nadiren talep olduğundan bazen evden eve taşıma firmaları veya uçak şirketleri evcil hayvan taşıma hizmeti sunmaktadır.

İstanbul evcil hayvan taşıma.

İstanbul evcil hayvan taşıma

İstanbul ve Kocaeli merkezli olan şirketimiz her türlü taşıma için bir kontenjan ayırmıştır, beli tarih ve aralıklarında pet taşıma için bir aracımızı çıkarıyoruz.  Bu hizmette vermiş olduğumuz araç özel havalandırma sistemi ve pet taşıma için uygun olarak dizayn edilmiştir. İstanbul içi pet taşıma için bir pet taksi müşterilerimize hizmet vermesi için ayırdık. Gerek şehir içi olsun gerek şehirler arası olsun evcil hayvanınızı kapıya teslimat yapıyoruz.

 Pet Taşıma İçin İstenilen Şartlar

 • Pet nakil işlemlerimizden kesinlikle pet sahibinden taşınması istediği hayvanın sağlık karnesini talep ediyoruz.
 • Göndericinin ve alıcının iletişim bilgilerini ek olarak adres bilgilerini talep ediyoruz.
 • Pet hayvanın fizikse özelikleri ( türü,cinsi, ağırlık ve uzunluğu) hakkında bilgileri pet sahiplerinden alıyoruz.

Ücretsiz Pet nakil Hizmetleri

Bazen hayvan sever insanlar sahipsiz hayvanları barınaklara göndermek için çalışmalarda bulunurlar bizde Çakıroğlu nakliyat olarak bu tür güzel faaliyetlerde bulunan insanlara yardımcı olmak amacıyla kendi çapımızda çalışmalarda bulunuyoruz. Şehirler arası kedi, köpek ve evcil hayvan türündeki canlıları belirlemiş olduğunuz herhangi bir barınağa ücretsiz bir şekilde göndermek istiyorsanız; aşağı bölümde bulunan yorum kısmına pet ile ilgili detayları ve mail adresinizi bırakın. Firmamız bırakmış olduğunuz yorumu değerlendirip durum dahilinde canlı hayvanın göndermek istediğiniz barınak üzerinde güzergahlarda giden boş kamyoncular ile iletişim kurup, gönüllük esasına dayanan taşınmaya yardımcı olmaktayız.

İstanbul merkezli pet taşıma ve ücretsiz evcil hayvan taşımacılığı için aşağıda bulunan yorum butonuna tıklayıp yorum bırakın, 30 dakika içinde biz sizinle iletişime geçip konu hakkında detaylı bilgi sunacağınız.

Comments

 • Arzu Mutlu | Eyl 3,2018

  Slm Kocaeli den Çanakkale Bigaya kedi gelecek çok acil lütfen yardımcı olur musunuz teşekkürler

 • Esmanur şaz | Eki 13,2018

  Merhabalar İstanbul dan Sivas’a gidecek bir köpeğimiz var henüz 16 yaşındayım ve maddi durumu karşılayamıyorum malesef ki kısa süre içerisinde köpeği Sivas’a iletemessem aile almaktan vazgeçecek köpeği çok zor şartlardan kurtardımutfen yardımcı olun

 • NESRİN ÇEVİK | Oca 18,2019

  Merhaba, sokakta bulduğum yavru kediyi gecici bakıyorum .Bodrum da onu sevecek ömür boyu bakacak birini buldum ancak götürecek hiç bir imkanı yok . İstanbul Bodrum ‘a yavru kedi nakili için yardım rica ediyorum.Lütfen İstanbulda kimse sahiplenmedi , şartlarım hiç uygun değil çok zor durumdayım .sokağa bırakmak istemiyorum çok üzülüyorum.Tüm aşıları tam kısırlaşma işlemini bile yaptırdım.Kafes taşıma çantası bulunmakta.Lütfen acil yardım edin.

 • Leave a Reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir