Gebze Şehir İçi Taşıma

Gebze Şehir İçi Eşya Taşıma

İstanbul ve Kocaeli merkezli olup Türkiye genelinde taşıma hizmeti sunmaktayız. Sizde eğer Gebze şehir içi taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurun. Bütçenize uygun fiyatlarla ev taşıma hizmetini birinci sınıf kalite çerçevesinde müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle gerçekleştirmenin gururunu yaşayan firmamız Avrupa standartları içerisinde nakliyat hizmeti sunmaktadır. Çakıroğlu marka bilinirliğimiz, kurumsal iş yapımız ve yılların vermiş olduğumuz tecrübemizden hizmet almak istiyorsanız; sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Taşıma işlemi hemen hemen hayatınızda bir kere olsa dahi ihtiyaç duyacağız bir hizmetler sektörüdür. İşin yapısı ve hassasiyet sebebinden itina gösterilmesi, profesyonel bir çalışma prensibi ve tecrübeli bir elaman kadrosu gereklidir. Ne yazı ki özellikle Gebze ilçesinde artan korsan firma sayısı kurumsal firma yapılarına zarar verdi ayrıca evden eve nakliyat sektöründeki kaliteyi düşürdüler. İlk etapta diğer firmalara oranla %50 gibi bir fark ile fiyat teklifi veriyorlar ama taşıma işleminde tekrar pazarlık yapmaları, ekstra para talepleri ve yine beraberinde iş ahlakına uymayan bir çok sorun çıkartıkları görülmüştür. Sonuç olarak Türkiye şartlarında bir personelin günlük ücreti bellidir, işin maliyeti girdi ve çıktıları akabinde diğer masraflarda açıktır.  Diğer firmalardan farklı fiyat veren veya düşündüğünüz rakamların altında bir fiyat teklifi veriliyorsa lütfen firma hakkında genel bir araştırma yapın ayrıca şirket hakkında şikayet forum sayfalarında herhangi bir yorum yapılıp yapılmadığını inceleyin  bu size genel olarak o şirket hakkında bir profil çıkartmanıza yardımcı olacaktır.

Müşteri memnuniyeti öncelikli odak noktamızdır

Kalite ve memnuniyet ikon.

Kalite ve Memnuniyet

Kurumsal ve sigortalı ikon.

Kurumsal ve Sigortalı

esnek fiyat ikon.

Esnek Fiyat Avantajı

Modern çözümler ikon.

Modern Nakliye Çözümleri

Gebze Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Firması

Çakıroğlu ilk yıllarında petrol ofisleri başladı sonrasında lojistik ağını kurup çok kısa süre içerisinde Türkiye çapında en büyük lojistik firması olmayı başardık. 1999 Yıllında başta İstanbul ve Kocaeli ilçesinde ev taşıma hizmeti sunmaya başladık.

Müşteri memnuniyetini esas almamız ve kurumsal bir prensiple işimizi yaptığımız için en çok tercih edilen ve Gebze şehir içi evden eve nakliyat sektöründe lider nakliye şirketi olduk. Eğer kaliteye dikkat eden, eşyalarınızı önemseyip profesyonel bir ev taşıma hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tüm eşyalarınızı hijyenik ve ev taşıma işlemleri için özel üretilmiş ambalaj malzemeleri ile paketliyoruz. Eşyalarınız taşınma işlemleri sırasında hasar ve benzeri durumlara maruz kalmaması için hassas bir şekilde ambalajlanarak son model, çelik kasalı ve kasa içerisi evden eve nakliyat işlemine uygun olarak tasarlanmış olan kasamıza yerleştirilir. Ambalajlama işleminin en hassas ve dikkat edilmesi gereken noktası

Bununla ilgili video içerik ve ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız Eşya Paketleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz, konu hakkında ayrıntılı bilgi sunmaktayız ayrıca kırılacak eşyaların nasıl paketlendiğini videolu içerikten bakabilirsiniz.

Şehirler Arası Eşya Taşıma

Şehirler arası eşya hizmeti almak ve bu konu ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, bununla ilgili hazırlamış olduğumuz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
error: