Gebze Şehirler Arası Taşıma

Son 10 yıl içinde gelişen taşıma ve lojistik ağı ile başta Gebze Şehirler Arası Eşya Taşıma büyük önem kazanmıştır. Ülkemizde modern bir çerçevede yapılan yollar ile artık ülkemizin en uç iki noktası arasında taşıma hizmeti yapılmaktadır. Şehirler arası ev taşıma hizmetler sektörü günümüzde modernleşme sürecinde olan Türkiye için  önemli bir hizmet sektörü haline gelmiştir. Artan talepler ile birlikte bir çok firma bu konuda çalışmalara başladı, elbetteki yıllardan beri sektörde öncü olan Çakıroğlu nakliyat çalışmalara çok önceden başladı, artan talebi karşılamak ve kendi marka popülerliğimizi koruyabilmek için sunmuş olduğumuz hizmetleri hepsini güncelleme yaptık. Araç filomuza daha yeni ve modern araçlar ekleyerek diğer firmalara göre her zaman lojistik ve nakliyat konusunda kalitemizi koruduk.

Gebze Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

İstediğiniz her türde ve eşyanızın niteliğine göre aracımız bulunmaktadır. Kamyonet, kamyon veya TIR olsun anında hizmetinize sunmaktayız. Arıza ve yaşanabilecek her türlü gecikmeye karşı firmamız önlem almış durumdadır, müşterilerimizin gecikmeden dolayı herhangi bir mağduriyet yaşamaları söz konusu değilidir. Şirketimiz asansörlü eşya taşıma konusunda da her türlü desteği sağlamaktadır. Göndermiş olduğumuz asansör sistemi sayesinde  15. katlara kadar ev eşyalarınızı güvenli ve modern bir şekilde taşımasını gerçekleştirmekteyiz.

1999 yıllından beri titiz bir şekilde sunmuş olduğumuz Gebze evden eve nakliyat hizmet ve profesyonellik sayesinde tüm işlemleri kurumsal bir şekilde sunmaktayız. İstanbul ve Kocaeli merkezli olup 81 şehrin tamamına hizmet veren şirketimiz, ev, ofis, parça eşya ve fabrika taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Şehirler arası ev taşıma.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Şehir dışından arayan müşterilerimize firmamıza ait, kendi logomuzu taşıyan araçlar göndermekteyiz. Kesinlikle komisyonculuk söz konusu olamaz. Şehirler arası ev taşıma firmaların özellikle İnternet üzerinde iş alanların çoğu almış olduğu işleri küçük bir bir ücret karşılığında başka evden eve nakliyat firmalarına veya kamyonculara vermektedir. Bu durum müşterilerin sektöre olan güvenini sarsmaktadır. Kurumsal kimliği ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle ön plana çıkan Çakıroğlu nakliyat için kesinlikle böyle bir şey söz konusu olmaz. Tüm taşıma sürecini firmamız resmi bir şekilde yürütmektedir, taşıma işlemine başlamadan önce firmamız hem kendi hemde sizin hakkınızı yapmış olduğu eşya taşıma sözleşmesi ile güvence altına almaktadır. Şehirler arası ev taşıma işlemlerinde kendi uzman personelini ve mobilyalarınızın monta işlemleri içinde gaysan kelebekte yetişme mobilya ustalarını sizin hizmetine sunmaktadır.

Bildiğiniz üzere eşya taşıma işlemlerinin en önemli aşamaları tabi ki eşya paketleme işlemleridir. Eşyanın güvenliği ve zarar görmemesi için eşyaların çok titiz bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir ayrıca ambalaj işlemlerinde kullanılan paketleme malzemeleri yine aynı ölçüde yırtıklara ve darbeleri önleyebilecek yapıda olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.  Cam gibi kırılgan hassas eşyalar için ise kutulama desteği sunulmalıdır ve bu eşyaların paketleme işlemleri de yine evden eve nakliyat firmasının deneyimli elamanı tarafından yapılmalıdır. Çakıroğlu nakliyat firması bir firmadan bekleyeceğiniz tüm hizmetleri en uygun fiyat aralıkları en kaliteli hizmette sunmaktadır.

Şehirler Arası Araç Taşıma

Şehirler arası araç taşıma hizmeti almak ve bu konu ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, bununla ilgili hazırlamış olduğumuz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
error: