Kocaeli İzmir Arası Eşya Taşıma

Kocaeli İzmir arası nakliyat

Kocaeli İzmir Arası Eşya Taşıma

İki büyük kent olan İzmir ile Kocaeli arasında göç oranları oldukça yüksektir. Çeşitli sebeplerden çoğu aile veya birey Kocaeli’den İzmir’e veya tam tersi olarak; iş, tatil veya eğitim gibi çeşitli sosyal nedenlerden ötürü ev eşyalarını taşıma hizmetine ihtiyaç duymaktalar. Kocaeli İzmir arası eşya taşıma hizmeti almak istiyorsanız Çakıroğlu nakliyat kurumsal yapısı ve tecrübe sahibi elaman kadrosu ile hizmetinizdedir.

Konu yakında açıklama yapmadan önce siz değerli okurlarıma iki kent hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Gebze ile İzmir arası yaklaşık olarak  otoban üzerinde 420 km ve 4 buçuk saat kadar sürmektedir. Nüfus, iş imkanları ve bir tatil beldesi olan İzmir taşınmak için kendinden bir çok neden barındırmaktadır. İzmir hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız belirtiğimiz ansiklopedi sayfasında İzmir hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kocaeli İzmir Arası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kocaeli ile İzmir arası taşınmak için herkesin yaptığı gibi sizde doğal olarak İnternet üzerinde bir firma araştırması yapacaksınız ama dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Öncelikle sektör içerisinde ne yazı ki bir çok firma sizden aldığı işi komisyon ile yani küçük bir ücret karşılığı başka firmalara satmaktadır. Taşınma günü kapınıza logosu olmayan bir araç geldiğinde hiç şaşırmayın çünkü bu çok sık yaşanan ve beraberinde çeşitli problem getiren bir durum. Bu konu hakkında şikayet sayfalarında çeşitli yaşanan olumsuzlukları okuyabilirsiniz.

O halde ne bu konuda ne yapmalıyız diye düşünebilirsiniz, çözüm oldukça basit bu konuda yapmanız gereken şeyler;

  1. Tercih etiğiniz firmadan taşınma öncesi eşya taşıma sözleşmesi isteyin.
  2. Eğer mümkünse evden eve nakliyat firmasından eşyanızı görmesi için ücretsiz ekspertiz talep ediniz.
  3. Firma tercihi yaparken sektör içerisinde en ucuz firmayı seçmeyin, tabi ki ekonomik taşınmak en doğal hakkınız ama genel olarak çok ucuz fiyat veren taşıma şirketleri, müşterilerine bir çok sorun yaratığı gözlemlenmiştir.
  4. Evden eve nakliyat şirketinden mümkünse eşya taşıma sigortası talep ediniz. Sigortalı Nakliyat Nedir? Sayfamızı ziyaret eşya taşıma sigortası hakkında genel bilgi edinebilirsiniz.
  5. Ayrıca sektör içerinde bilindik ve kurumsal taşıma şirketleri ile taşınmanız daha sağlıklı ve sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.
Kocaeli İzmir ev taşıma.

Kocaeli İzmir arası ev eşyası taşıma

Kocaeli İzmir Arası Ev Taşıma Fiyatları

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz maddeler halindeki tüm hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kendi logolu araçlarımız ile uzman elamanlarımız ev eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşımasını gerçekleştirmektedir. Sektör içerinde sunmuş olduğumuz ortalama fiyat aralıklarının yanında en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetler Avrupa kalitesi standartlarındadır, gerek marka bilinirliğimiz olsun gerek sektör içerinde en çok tercih edilen firma olmamız bir kez başta İstanbul Kocaeli olmak üzere Türkiye’nin lider taşımacılık şirketi olduğumuzu kanıtlıyoruz. Gebze İzmir arası evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Tüm ev eşyalarınızın paketlemesi ekibimiz tarafından itinayla yerine getirilmektedir, iki iş günü içerinde eşyalarınızı size ulaştırma garantisi veriyoruz.

 

 

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirerror: