Darıca evden eve nakliyat

Darıca evden eve nakliyat

Kocaeli ilimizin en gözde ilçesi olan Darıca nüfus bakımından yoğun, idari anlamda gelişmiştir. Nüfusun çoğu hizmetler sektöründe çalışmaktadır. Ulaşım, eğitim, sağlık ve iş imkanları çoğu şehirlere göre daha gelişmiş olduğundan dolayı sürekli göç alan bir yapısı vardır. Her yıl Türkiye’nin başta doğu bölgesi olmak üzere farklı yerlerinden binlerce aile göç etmektedir Bununla birlikte Darıca evden eve nakliyat için yüksek bir talep bulunmaktadır. Artan göç hareketleri ile birlikte Darıca güzergahı adeta bir transport geçiş şehrine dönüşmüştür. Türkiye’nin her yerinden Darıca’ya doğru yoğun bir taşımacılık talebi bulunmaktadır. Çakıroğlu nakliyat 1998 yıllından beri yaklaşık 20 yılla aşkın bir tecrübe ve ulaşmış olduğu kurumsal bir yapı sayesinde Türkiye’nin 81 vilayetine başta Kocaeli ve semtlerinde olmak üzere modern bir taşımacılık deneyimi siz değerli müşterilerimize sunuyor. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler;

 • Asansörlü taşıma sistemleri ile eşyanızı taşıyoruz, en yüksek katlara kadar eşyanızı güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.
 • Tüm eşyalarınızı 15.000 TL değerinde genel eşya sigortası ile güvence altına alıyoruz.
 • Tüm eşyalarınızı A-Z paketleme ve ambalaj işlemlerini yapıyoruz.
 • Göndermiş olduğumuz ekibin içerisinde uzman bir mobilyacı ustamız bulunmaktadır ve tüm eşyalarınız monte de-montesini en ince ayrıntısına kadar yapmaktadır.
Darıca evden eve nakliyat.

Darıca evden eve nakliyat fiyat

Darıca Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kocaeli bölgesinde nakliye firmaları yoğun olarak Darıca ve Körfez civarında bulunmaktadır bu sebepten ötürü bu bölgelerde taşınmak diğer bölgelere göre daha ucuz oluyor ama yine nakliye fiyatları hesaplanırken asıl önemli olan şey eşyanın miktarı, kat oranları, eşyanın sigorta değeri monte ve de-monte işlemleri olan mobilya sayısı gibi eşya taşınması için gereken çalışmalar fiyatı etkilemektedir. Evden eve nakliye fiyatları hesaplaması konusunda daha fazla bilgi edinmek ve şirketimizden fiyat almak istiyorsanız Hemen Fiyat Teklifi Al sayfamızdan formu doldurarak veya size sunmuş olduğumuz iletişim bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Darıca Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Darıca ev taşıma fiyatları minimum 700 Türk Lirası ile maksimum 3000 Türk lirası arasındadır. Darıca her iki tarafta olmak şartıyla asansörlü 3+1 evin taşıma ücreti ortalama 2000 Türk lirasıdır. Müşteri tarafından istenilen ek hizmetler ve taşıma süreci için katlanacak emeğe göre fiyat teklifi farklılık gösterebilir.

Darıca Asansörlü Ev Taşıma Nedir?

Son 5 yıl içerisinde gelişen modern dünyada artık ev taşıma sektöründe insan gücü yerine makine kullanımı tercih ediliyor. En yüksek katlara güvenli ve en hızlı şekilde ev taşıtmak istiyorsanız asansörlü evden eve nakliye hizmeti almalısınız. Başka bir aracın üzerinde özel olarak kurulun bir sistemdir.

Darıca Ev Taşıma İçin Firma Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikle firma tercihinizi size sunulan fiyat tekliflerine göre yaparsanız; korsan taşıma şirketine denk gelme olasılığınız çok yüksek ve beraberinde tüm taşıma sürecinde çeşitli problemler yaşamınız olasıdır bu yüzden firma terci yaparken sadece size en ucuz fiyat teklifi veren firmayı değilde size kurumsal ve sigortalı hizmet verecek bilindik bir taşınma şirketi seçmelisiniz.

Darıca Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kaliteli ve güvenilir darıca evden eve nakliyat taşımacılık sayesinde ayrıca facebook ve twitter gibi sosyal platform sitelerinde de geniş bir takipçi kitlesine ulaşan şirketimiz, hizmet süresi tarihinden buyana İnternet dünyasında evden eve nakliyat hizmetlerinde günlük olarak tıklanma rekorlarına ulaştı. Sizlere online olarak kesintisiz bir biçimde taşımacılık hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Darıca nakliye sektöründe birinci sınıf kalitede paketleme, uzman elaman kadrosu ve modern asansörlü ev taşıma hizmetleri sayesinde sektör içinde farkımızı kanıtlıyoruz. Bizi tercih etmeniz için 4 neden;

 1. Taşımacılık hizmetinde son sistem asansör teknolojisi kullanıyor.
 2. Bünyesinde yalnızca profesyonel taşımacılık ekibi bulunduruyor.
 3. Sektöründe lider bir konumda bulunuyor.
 4. Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda hizmet sunuyor.
Darıca ev taşıma.

Darıca evden eve nakliye

Darıca Eşya Depolama

İnternet üzerindeki her firma ev eşyası depoladığını iddia  ederler ama sektördeki çok az firma nitelikli bir şekilde depolama hizmeti sunabiliyor. İnternet üzerinde yüzlerce nakliyeci bulunmaktadır ve %35 gayri resmi bir şekilde çalışmaktadır kısacası korsan firmalardır. Bu tür firmaların aynı şekilde sunmuş olduğu depolama hizmeti  tamamen profesyonelliğin dışındadır ama sektörün çok altında bir rakam ile çalıştıklarından dolayı müşteriler daha çok tercih etmektedir. Ucuz olduğu ekonomik olduğu anlamına gelmez çünkü kullanmış olduğu depolar genelikle nemli ve rutubetli bodrum katlarıdır bu yüzden eşyalarınız zarar görme ihtimali var bu yüzden bu tür bir hizmet almadan önce aldığınız fiyatlardan çok alacağınız hizmeti ve depoların niteliğine dikkat edin. Çakıroğlu nakliyat olarak bizim depolarımız tamamen hijyenik olmakla beraber haşerelere karşı aylık ilaçlamaları yapılmaktadır, 7/24 kamera sistemleri ile donatılmıştır.

https://goo.gl/maps/MgXR39evagQSk9jM7

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Comments

 • Hakka Palabıyık | Mar 12,2020

  Darıca’dan Çayırova evden eve nakliyat hizmeti aldım, firma yetkilisinin söylediği gibi her şey özverili yapıldı ve eşyalarımı çok güzel paketlerdiler. Çakıroğlu nakliyat ve ekibini çok teşekkür ederim.

 • Burak COŞKUN | Nis 11,2020

  Emekli askerim ve işim gereği meslek hayatım boyunca bir çok kez taşındım. Bir kaç gün önce Çakıroğlu taşımacılıkla taşındım, evime taşınmadan 2 gün önce ekspertiz gönderdiler ve anlaştık çoğu nakliye şirketinin aksine gerçekten işlerinde özverili davranıyorlar. Darıca ev taşıma için asansör kurdular ve eşyam istediğim gibi taşındı. Başta İbrahim bey ve çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum ve herkese öneriyorum.

 • Cansel Karadağ | May 10,2020

  Darıca’dan zemin kat İstanbul Ümraniye 3.kat 2+1 ev eşyalarımı taşımak istiyorum, evin asansörü vardı fiyat ne kadar?

  • Oktay Ayırkan | May 10,2020

   Merhabalar Cansel Hanım, Darıca İstanbul arası eşya taşıma fiyat teklifi ve tüm evden eve nakliyat süreci hakkında ayrıntılı bilgi tarafımızca mail adresinize iletilmiştir, geri dönüşünüzü bekliyoruz teşekkürler.

 • Mehmet | Ağu 14,2020

  Yakın zaman içerisinden Çakıroğlu firmasıyla ev eşyalarımı taşıtım, taşıma sırasında asansörlü sistem kullandılar işlerinde profesyonellerle. Darıca nakliye şirketleri arasından kesinlikle tercih etmeniz gereken bir firma herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

 • Leave a Reply

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir  error: