Darıca evden eve nakliyat

Darıca evden eve nakliyat

Darıca evden eve nakliyat

Kocaeli ilimizin en gözde ilçesi olan Darıca nüfus bakımından yoğun, idari anlamda gelişmiştir. Nüfusun çoğu hizmetler sektöründe çalışmaktadır. Ulaşım, eğitim, sağlık ve iş imkanları çoğu şehirlere göre daha gelişmiş olduğundan dolayı sürekli göç alan bir yapısı vardır. Her yıl Türkiye’nin başta doğu bölgesi olmak üzere farklı yerlerinden binlerce aile göç etmektedir. Artan göç hareketleri ile birlikte Darıca güzergahı adeta bir transport geçiş şehrine dönüşmüştür. Türkiye’nin her yerinden Darıca’ya doğru yoğun bir taşımacılık talebi bulunmaktadır. Çakıroğlu nakliyat 1998 yıllından beri yaklaşık 20 yılla aşkın bir tecrübe ve ulaşmış olduğu kurumsal bir yapı sayesinde Türkiye’nin 81 vilayetine başta Kocaeli ve semtlerinde olmak üzere modern bir taşımacılık deneyimi siz değerli müşterilerimize sunuyor. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler;

  • Asansörlü taşıma sistemleri ile eşyanızı taşıyoruz, en yüksek katlara kadar eşyanızı güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.
  • Tüm eşyalarınızı 15.000 TL değerinde genel eşya sigortası ile güvence altına alıyoruz.
  • Tüm eşyalarınızı A-Z paketleme ve ambalaj işlemlerini yapıyoruz.
  • Göndermiş olduğumuz ekibin içerisinde uzman bir mobilyacı ustamız bulunmaktadır ve tüm eşyalarınız monte de-montesini en ince ayrıntısına kadar yapmaktadır.

Darıca evden eve nakliyat.

Darıca Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kocaeli bölgesinde nakliye firmaları yoğun olarak Darıca ve Körfez civarında bulunmaktadır bu sebepten ötürü bu bölgelerde taşınmak diğer bölgelere göre daha ucuz oluyor ama yine nakliye fiyatları hesaplanırken asıl önemli olan şey eşyanın miktarı, kat oranları, eşyanın sigorta değeri monte ve de-monte işlemleri olan mobilya sayısı gibi eşya taşınması için gereken çalışmalar fiyatı etkilemektedir. Evden eve nakliye fiyatları hesaplaması konusunda daha fazla bilgi edinmek ve şirketimizden fiyat almak istiyorsanız Hemen Fiyat Teklifi Al sayfamızdan formu doldurarak veya size sunmuş olduğumuz iletişim bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Darıca Eşya Depolama

İnternet üzerindeki her firma ev eşyası depoladığını iddia  ederler ama sektördeki çok az firma nitelikli bir şekilde depolama hizmeti sunabiliyor. İnternet üzerinde yüzlerce nakliyeci bulunmaktadır ve %35 gayri resmi bir şekilde çalışmaktadır kısacası korsan firmalardır. Bu tür firmaların aynı şekilde sunmuş olduğu depolama hizmeti  tamamen profesyonelliğin dışındadır ama sektörün çok altında bir rakam ile çalıştıklarından dolayı müşteriler daha çok tercih etmektedir. Ucuz olduğu ekonomik olduğu anlamına gelmez çünkü kullanmış olduğu depolar genelikle nemli ve rutubetli bodrum katlarıdır bu yüzden eşyalarınız zarar görme ihtimali var bu yüzden bu tür bir hizmet almadan önce aldığınız fiyatlardan çok alacağınız hizmeti ve depoların niteliğine dikkat edin. Çakıroğlu nakliyat olarak bizim depolarımız tamamen hijyenik olmakla beraber haşerelere karşı aylık ilaçlamaları yapılmaktadır, 7/24 kamera sistemleri ile donatılmıştır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir