Gebze Eşya Taşıma

Gebze Eşya Taşıma

Günümüzde evden eve nakliyat; hizmetler sektöründe vazgeçilmez bir yerdedir. Artık insanlar bir yerden bir yere taşınmayı bir alışkanlık haline getirmiştir, gerek iş için olsun gerek mevsimlik tatil için olsun veya herhangi bir nedenden ötürü ev eşyalarını bir yerden başka bir yere taşımayı ihtiyaç duyarlar.

Daha önce taşınmış biriside iyi bilir ki taşınma süreci oldukça stresli ve zahmetli bir iştir, yeni bir ev tutmak eşyaları hazırlamak ve yine beraberinde bir çok iş ortaya çıkar ama yükünüzü hafifletmek için en iyi yol profesyonel bir nakliye şirketi ile çalışmak bu sayede sizin yerinize tüm eşyalarınızı paketleyecek ve taşınmanın zorluklarını tek başınıza yüklenmekten kurtulmuş olacaksınız. Eğer Kocaeli ve başta Gebze bölgesinde hizmet almak istiyorsanız firmamız Gebze eşya taşıma konusunda size en modern ve kurumsal bir hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz. Kocaeli bölgesinde asansörlü ev taşıma hizmeti veren ve taşınma sürecimizi eşya taşıma sigortası ile güvence alan sayılı firmalar arasındayız.

En İyi Gebze Evden Eve Nakliye

1999 yıllından beri hizmet veren firmamız Kocaeli ve İstanbul bölgelerindeki en eski ve köklü firmalar arasındadır. Sunmuş olduğumuz hizmet ve almış olduğumuz müşteri memnuniyetleri ile ismimizin ve tarihimizin hakkını vermekteyiz. Gebze evden eve nakliyat sektörün lider firmasıyız.

Binlerce nakliye firması içerinde lider olmaya başaran ve Gebze bölgesinin halkın sevgisini kazanmayı başaran firmamız 2019 yaz aylarının başlaması ile birlikte muazzam kampanyaları ile şimdi sizin hizmetinizdedir.İlk aşamadaki en önemli amacımız müşteri hizmetidir bundan dolayı tüm müşterilerimize elimizden gelene kadar tüm hizmeti en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz,nakliye fiyattı konusundan da yine aynı şekilde büyük indirimler uygulamaktayız çünkü kazandığımız her müşteri bize beraberinde yeni müşteriler sunmaktalar ve bu yüzde yeri gelince pazarlık konusunda gerçekten müşterilerimize indirimler yapmaktayız.

Eğer bizimle taşınma fırsatı yakalamış sanız gerçekten çok şanslısınız çünkü artık Kocaeli ev İstanbul üzerinde binlerce nakliye şirketi var bunların bazıları bu işle hiç ilgisi olmayan fakat müşteriler tarafından şirket zannedilen komisyoncuları oluşturur,  bazıları korsan nakliye firmaları yani ulaştırma bakanlığına kayıtılı olmayıp kaçak çalışan firmalardan oluşmaktadır yani iyi ve kurumsal bir firma ile taşınma şansı yakalamak kolay değil çünkü İnternet üzerinde binlerce nakliye sayfası var hangisinin kurumsal olup hangisinin korsan olduğunu anlamak kolay değil bu yüzden ben size üç tane altın kuralında fikir vermek istiyorum.

 1. Araçlarında ve sayfalarında logosu olan firmaları seçin logo her zaman kurumsal olamanın bir işaretidir ve kurumsallık da her zaman kalitenin göstergesidir.
 2. Tavsiyeli ve olumlu yorum alan nakliye şirketlerini  seçin bunun içinde firma hakkında İnternet üzerinden ki  şikayet forum ve sayfalarına bakabilirsiniz eğer müşteri memnuniyetini sağlayamayan bir nakliye şirketi ise ister istemez bununla ilgili şikayetleri bulunur.
 3. Firma seçerken size en ucuz fiyatı verecek firmayı aramayın size en iyi hizmeti sunacak firmayı arayın.

Bu 3 basit ama altın değerinde ki kurala eğer önemsersiniz bu sizi nakliye ilgili iyi bir deneyim ve hiç bir sorun yaşamadan bir taşınma yaşamanızı sağlayacaktır.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bir çok yoldan nakliye fiyatı teklifi alabilirsiniz ama bu aldığınız nakliye teklifleri genelikle şu şekilde alınıyor genelikle İnternet üzerinde rast gele seçilen bir nakliye sitesi veya bir nakliye portalından alınmış oluyor ama biz bunu hiç bir zaman siz değerli müşterilerimize tavsiye etmiyoruz.Biz Çakıroğlu Nakliyat olarak müşterilerimize sunduğumuz fiyat teklifleri yine müşterilerimiz gönderdiğimiz ücretsiz ekspertizin inceleme sonucu hazırladığı rapor neticesinde fiyat tekliflerimizi veriyoruz eğer Gebze Nakliyat ile ilgili sorularınız varsa aşağıdaki formdan sorularınızı sorabilirsiniz.

Tags, ,

Gebze evden eve nakliyat firmaları

Gebze evden eve nakliyat firmaları içerisinde en iyisini aramak elbete doğal hakkınız. Gebze nakliyat için araştırma yapılırken genelikle en çok tercih edilen metotlar tabi ki de İnternet üzeri firma aramak,bu en alternatif yol elbette ama bu şeklide de araştırma yapılırken yine dikkat edilmesi gereken bir takım kurallar,eğer evinize hiç bu işi anlamayan veya korsan firmaların eşyanızın taşımasını istemiyorsanız yazdıkları mı ciddiye almanızda yarar olduğu söylemek isterim öncelik olarak firma seçerken sadece şirketin size vereceği fiyat ile ilgilenmeyin, müşterilerin ilk etapta yaptığı en büyük hattadır çünkü her zaman İnternet üzerinde diğer firmalara oranlar uçurum fiyat teklifi size veren şirketlerin korsan olduğundan emin olabilirsiniz sonra kendi paranızla rezil olmayın.İkinci önemli yol ise logosu ve armaların gerçek resimlerini web sayfalarında yayınlayan şirketleri seçmekte özen gösterin çünkü yine dediğimi gibi bu firmaların web sayfaları sizi etkileyebilir ama hep size somut şeyler gösteren şirketleri seçmeyi özen gösterin .Üçüncü takip edilmesi gereken yol ise seçtiğimiz firma hakkında son bir kere bir araştırma yapalım; referans sahibi olup olmadığına bakalım,müşterilerinden şikayet alıp almadığına bakalım ve kaç yıllık bir nakliye firması olduğuna öğrenelim bunu İnternet üzerinde ince bir araştırma yaparak da öğrenebilirsiniz,Ev eşyalarınız sizin için bir anlam ifade ediyorsa kesinlikle kurumsal bir firma ile taşınmaya özen gösterin bunun içinde yukarıda saydıklarımı takip edebilirsiniz unutmayın kurumsal şirketler her zaman insan güven verir ve her zamanda yaptıkları işin sorumluluğunu bilirler.

Gebze evden eve nakliye

Sektöründe büyüyen hizmet ihtiyaçları ve büyük şehirlere artan göç ve buna bağlı olarak orta çıkan nakliyat taşımacılığı ihtiyacı yüzünden kaliteli ve başarı bir firma ile taşıma zorunlu hale gelmiştir.

Kaliteli ve başarı aradığınız nakliyat kriterlerine uygun bir firma bulmak oldukça zor çünkü maalesef artan korsan nakliyat firmaları yüzünde kurumsal bir kimliğe sahip firma zorlaşıyor bu gibi kriterleri öğrenmek için gebze evden eve nakliyat kalitenin adresi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

gebze evden eve nakliyat %100 kalite ve başarı bunun için adres beli Çakıroğlu nakliyat profesyonel kadrosuyla Gebze’de yapmış olduğu çalışmalardan ötürü müşterilerinin daima güvenini ve tavsiyelerini almaya başarmıştır,gerek sigortalı taşımacılık olsun gerek paketleme olsun firmamız bunların garantisini veriyor…

Gebze evden eve nakliyat yorumları

Evden eve taşımacılık öyle kolay bir iş değildir ve her nakliye firması da size iyi hizmet verebileceğini sakın düşünmeyin,kaliteli bir hizmet almak için kurumsal,deneyimli ve her zaman müşteri memnuniyetine önem verem firmaları seçin.

Nasıl olur kaliteli taşımacılık…

Çakıroğlu nakliyat yıllardır kalite ve güvenle hizmet vermektedir. Kaliteli ambalajlama malzemelerimiz ve alanında uzman kadromuzla en iyi hizmeti sunmak için yıllardır çabalıyoruz.Firmamız garantisi ile birlikte eşyalarınızı gönül rahatlığı içerisinde ulaşmak istenilen alanlara gönderim yapabilirsiniz. Sizlere ait eşyaların tüm güvenliği anlaşma sonrasında artık bizim kontrolümüz altındadır.

Gebze evden eve nakliyat kalitenin adresi

Sektöründen uzun süre bu işi yapmanın ve işimizi geliştirip kalite ve profesyonel hizmet anlamında kendimizi duyurmanın verdiği çabayla şunu öğrendik ki; her şeyden önce uzmanlık ve işini sevmek gelir. Firma personellerimizin görevi ne olursa olsun işlerini sevip benimsemiş kişilerden oluşurlar. İşini seven çalışan kendini geliştirir işine adapte olur ve en iyisini yapmaya çalışır,kaliteli taşımacılık ve kalitenin adresi için Gebze nakliyat lider firması Çakıroğlu nakliyat hizmetinizdedir.

Tags,

Sigortalı Nakliyat Nedir?

Sigortalı Nakliyat

Eşya taşımak çok zor bir iştir,öyle herkesin yapabileceği basit bir şey değil,bu işi bilmeyen kişilerce veya evinizi arkadaşlar ve akrabalarınız ile birlikte taşımak pek mantıklı bir yol değil çünkü profesyonel taşımacılıkta nakliye süreci eşyanın paketleme ve ambalaj işlemi,araca düzenli bir şekilde yerleştirme ayrıca mobilya montajı yapılması gerekir ve tüm bunları yaparken asıl amaç hiç bir şekilde eşyaya zarar vermeden gerçekleştirmek gerek.Peki bu nasıl mümkün olabilir tabi ki akla genelikle akla gelen ilk şey evden eve nakliye firmaları çünkü nakliye firmalarında ki personeller gerekli bilgi birikimine ve tecrübeye sahiplerdir ve tüm bunlara rağmen eşyanın güvenliği için olarak da eşya sigortası yapılır.

Sigortalı taşımacılık


Eşya sigortası nedir ?

Sigorta kelimesinden de anlayacağınız gibi bir şeyin zarar görmesi durumunda daha yüzdelik bedeli ödenmiş bir şeyin zararın karşılanması anlamına gelir,günümüzde hemen hemen maddi bir değere sahip canlı cansız her şeyin sigortası yapılmaktadır işte bunu içinde evinizde ki eşyalar da dahildir.
Eşyalarınızın piyasa değeri üzerinde sigorta yapılır bu şu anlama gelir anlaştığınız nakliye firmasının size gönderdiği inceleme ekibinin eşyalarınıza biçtiği bedel üzerinde bir sigorta yapılır örnek verecek olursak 10.000 TL değerinde bir eşya sigortası yapıldı ve taşınma sırasında eşyanız zarar gördü bu doğrultuda sigorta şirketi ancak size 10.000 TL varan zararınızı karşılayacaktır,bunun üstündeki oluşan maddi zararlar sigorta şirketi karşılaşmaz
Önemli bir konu ise hiç bir sigorta şirketi ikinci el durumundaki eşyalarınıza eşya sigortası yapmaz,eğer anlaşma yapacağınız nakliye firması böyle bir şey söylüyorsa bilmeniz isterim ki size yalan söylemiş olur çünkü yaptığımız araştırmalara göre Kocaeli ve İstanbul ilerindeki nakliye firmalarından her 5/1 sadece nakliye sigortası yapmaktadır kalan 5/4 ise nakliye sigorta yapmaz,müşterileri diyaloglarında ve web sayfalarında sigorta yaptıklarını söyleyebilirler ama sizin eşyalarınızın sigortalı olduğu anlamına gelmez bu bu yüzden anlaştığınız firmadan sigorta poliçenizi talep etmeyi özen gösterin.
Şahsi olarak eşya sigortası yaparsanız bunlarda kendi aralarına ikiye ayrılır birinci eşya sigortası nakliye sigortası değildir fiyat olarak daha ucuzdur,hemen her sigorta şirketi yapar ama kapsama alanı deprem,yangın,yıldırım,hırsızlık,toprak kayması ve terör benzeri durum ve faaliyetler sonucu oluşan zararları karşılar.İkinci eşya sigortası ise nakliye sigortası diye adlandırılır,pahalı bir sigorta türüdür ve sadece bir kaç sigorta şirketi bu alanda hizmet vermektedir.Peki neden böyle bir durum söz konusu olduğunu soracak olursanız ;bunu asıl nedeni eşya  taşımacılığı hassas ve riskli bir iştir bu yüzden çoğu sigorta şirketi bu sorumluluğu almak istemezler.
Gebze Çakıroğlu evden eve nakliyat olarak anlaşmalı olduğumuz sigorta firmaları aracılığı ile ev eşyalarınıza 15.000 TL varan bir sigorta yapmaktayız ayrıca prensiplerimiz doğrultusunda taşınma günü sigorta poliçenizi size teslim ediyoruz,şunu da vurgulamak istiyorum Gebze nakliye sektöründe eşya yapan sayılı şirketlerdeniz. Artık eşyalarımı zarar görecek diye endişelenmenize gerek yok çünkü böyle bir durum karşısında siz hiç kimseyle tartışma ve muhatap olmadan sigorta acentası devreye girip zararınız karşılayacaktır.

Tags, ,

Eşya Taşıma Hizmetleri

Ev Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Eşya Taşıma Hizmetleri.

Bu konuda ne kadar tavsiyelerimiz de olsa da yine de ister istemez bir çok sorun ile karşılaşmanız olasıdır ama Gebze evden eve nakliyat olarak yazdıklarımızı uygularsanız bu problemleri en aza indirebilirsiniz,rahat ve stres yaşamadan bir taşımacılık deneyimi yakalayabilirsiniz ama bunun öncesinde kendinize bir taşınma planı oluşturmanızı da tavsiye ederiz bu sayede yapmanız gereken her şeyi adım adım uygulayabilirsiniz sonrasında ise derin bir araştırma yaparak kendinize iyi bir nakliye firması bulunuz ama nakliye firması seçerken firmanın size sunduğu fiyat ile değil size sunacağı hizmeti önemseyin yoksa aksi taktirde ilk aşamada nakliye şirketi size bir çok sorun yaşatabilir,firmanızı seçerken firmanın web sayfası veya firma adına konuşan kişinin sözcüklerini önemsemeyin çünkü müşteri kandırmak için bu konuda oldukça yetenekliler,kaliteli bir firma seçmenin en mantık yolu o firma hakkında şikayet olup olmadığını İnternet üzerinde araştırın.
Firmanızı seçtikten sonra taşınma günü öncesine kadar yani nakliye şirketi daha gelmeden önce sizin yapmanız gerek bir takıp tedbirler var ;
Paketleme
Nakliye şirketi zaten büyük eşyalarınızı,mobilyalar,beyaz eşyalar .vb bunların hepsinin zaten paketleme ve ambalaj işlemlerini yapıyor ama bazı eşyaların paketlemesi nakliye firmasına ait değildir,taşınma gününe kadar bırakırsanız bu işleri onca işin arasında birde bu türlü işler ile uğraşmak size hem zaman kaybı hemde büyük stres yaşamanıza neden olabilir bu sebepten taşınma gününde önce elbiselerinizi,gıda maddeleri,kişisel eşyalarınızı,mutfak malzemelerinizi ve temizlik malzemelerinizi gibi eşya ve ürünlerinin paketleme işlemini nakliye şirketi gelmeden bitirin bu size taşınma günü büyük bir yükten kurtulmanızı sağlayacaktır.
Temizlik
Paketleme işlemlerini yaparken aynı zamanda temizlik işinizi de arada yapın size artık lazım olmayan çöp sayılan eşyalarınızı ayırın,bu sayede yeni evinize geldiğiniz zaman bir takım temizlik işlerinden kurtulmuş olursunuz hemde gereksiz ve ihtiyaç duymadığınız eşyalardan da kurtulmuş olursunuz.
Sınıflandırma
Paketleme ve temizlik işlerini bitirdikten sonra geriye en önemli iş kaldı sınıflandırma yani eşyalarınızın önceden hangi odaya gideceğini belirleme işlemleri bu gerçekten çok önemli çünkü taşınma günü nakliye firması hızlı bir şekilde eşyaları getireceğinden dolayı siz önceden eşyaların yerini belirlemeniz büyük önem taşıyor,taşınma günü herhangi bir karışılıklık yaşamamak için kolileme yaptığınız bütün eşyaların içinde ne olduğu ve hangi odaya gideceğini belirlemeniz sizin için sonrasında büyük kolaylık sağlayacaktır.

Günümüzde en etkin hizmetler arasında olup günden güne sayısı artan bir sektör olan evden eve nakliyat insanların en çok tercih etmesinin nedeni ilk aşamada müşterilerine tüm eşyaların ambalajlaması,güvenlik için eşya sigortası yapması ve deneyimli elamanlara sahip olmasından ötürü nakliye ihtiyacını profesyonelce giderebilmek için nakliye firmasını tercih ederler.Ama piyasada olan her nakliye firması bu saydıklarımın hizmetlerin hepsini itinalı bir şekilde yerine getirmezler.
İyi bir nakliye firması bir nakliye firmasında bulunması gereken tüm özelikleri taşıyan ve gereken tüm hizmetleri eksiksiz bir şekilde müşterilerine sunabilen firmadır.

Evden eve nakliyat hizmetleri nelerdir ?


Eşya sigortalama; Eğer kurumsal bir nakliye firması ile çalışıyorsanız mutlaka bu firma sizin eşyanızın güvenliği için eşyanızın değerine göre bir eşya sigortası yapması zorunludur ayrıca sigorta poliçesini de size taşınmadan önce teslim etmesi bir zorunluluktur.
Eşya paketlemeNakliye şirketlerinin tercih edilmesinin en önemli sebebinin tüm eşyalarınızın paketleme ve ambalaj işlemlerinin kusursuz bir şekilde yapmasından ötürüdür ve her nakliye şirketi beyaz eşyalarınız,mobilyalarınızı,müşteri isteğine göre de mutfak ve giysi türü eşyalarını da paketlemesi yükümlülüğü vardır.
Mobilya ve de montaj; Her nakliye şirketi hizmetlerinin arasında olan mobilya montaj işlerde yine nakliye şirketinin bu konuda uzman bir kişi tarafından müşterilerine sunması gereken bir hizmetlerinden bir tanesidir eviniz deki bulunan ve nakliye şirketine anlaşma yapıldığı sırada belirtilen her mobilya eşyasının monta ve de montajından sorumludur yalnız elektrik,gaz ve özel yapım olan mobilya monta işlerinden nakliye şirketi sorumlu değildir.


Evden eve nakliyat hizmet alanları nelerdir ?


Ofis Taşımacılığı; Nakliye firmaları ev taşıma dışında büro,iş yeri ve ofis taşıma gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır ve standart olarak eşya taşımadaki prensipleri yine bu alada da geçerlidir.
Eşya Depolama; Acil olarak eşyalarınızı bir yerde geçici bir süreyle saklama ve muhafaza etme ihtiyacı duyabilirsiniz,genelikle insanlar bir geziye veya bir tatile gittiği için eşyalarını hijyenik,güvenli ve muhafaza için depolara ihtiyaç duyabilir aynı zamanda eşyanın hem nakliye hemde depolama hizmetini ikisini bir arada uygun fiyat aralıklarında size sunabilecek nakliye şirketleri de bulunmaktadır.
Çakıroğlu nakliyat depoları eşya muhafaza için tüm koşulara sahiptir ayrıca bir nakliye firmasından beklediğiniz tüm hizmetleri sunabilecek bir yapısı da bulunmaktadır,yıllardan beri sürdürdüğümüz hizmetlerle hizmet verdiğimiz bölgelerde en iyi taşıma şirketi olamayı başardık. Eğer bizden daha önce hizmet almışsanız aşağıdaki bölümde memnun kalma derecenizi aşağıda oy kullanarak gösterebilirsiniz çünkü memnuniyetiniz ve düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Tags,

Evden eve nakliyat sözleşmesi

Evden eve nakliyat sözleşmesi nedir ?

Evden eve nakliye sözleşmesi örneğinden bahsetmeden önce siz değerli okurlarımı ilk olarak nakliye sözleşmesinin öneminden ve nakliye sözleşmesinin ne olduğundan bahsetmek istiyorum.Nakliye sözleşmesinin asıl amacı şu; nakliye ile müşteri arasında ki diyalogları ve anlaşmayı resmileştiren bir belgedir.Sözleşme sayesinde taraflardan birisi ile ilgili karşı tarafa karşı bir sorun çıkması durumunda sorunun çözüme ve hakkaniyette bağlanabilmesi için sözleşme kullanılır. Sözleşme hakkında bilmeniz gereken bir diğer önemli bir bilgi ise nakliye sözleşmelerinin geçerli sayılabilmesi için her hangi bir noter tarafından onaylı olması gerekir aksi taktirde sözleşmenin değeri sıradan bir kağıt parçasından farkı kalmaz, peki sözleşmenin noter onaylı olduğunu nasıl anlayabiliriz ; bunu anlamının en basit yolu ise her noter onaylı sözleşmenin sağ üst köşelerinde bir seri numarası bulunur,bu serin numarasını  sorguladığınızda noter onaylı olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Siz değerli okurlarıma bir başka konuda daha uyarıda bulunmak istiyorum , Kocaeli ve Gebze merkezli firmalarının çoğu sözleşme yapmazlar ve yapsalar bile bunların nakliye sözleşmeleri noter onaylı değil, ilk olarak sizin aklınızda şöyle bir soru geçebilir siz nereden biliyorsunuz? Hemen şu şekilde izah etmek istiyorum 3 ay içinde İSTEEND ile birlikte yürütüğümüz çalışmalar sonucunda böyle bir sonuca ulaştık ama yinede bir kaç kurumsal firma sözleşme gibi konularda özen gösteriyorlar geriye kalan ve genelinde korsan firmaları kapsayan kısımda ise nakliye sözleşmesi yapmıyorlar. Değerli okurum eğer siz de eğer nakliye hizmeti alacaksanız önceliğiniz kesinlikle nakliye sözleşmesinden yana olsun,eğer iyi bir taşınma süreci geçirmek istiyorsanız sözleşme ve eşya sigortası yapan kurumsal bir nakliye firmasını seçin.

Evden eve nakliyat sözleşmesi nedir?

Evden eve nakliyat sözleşmesi örneği

Çakıroğlu evden eve nakliyat sözleşmesi yani firmamızın orijinal sözleşme örneğini ancak firmamız ile anlaşma yaptığınız zaman görebilirsiniz ama en alt kısımda bir evden eve taşıma sözleşme örneğimiz bulunmaktadır. Ayrıca firmamız nakliye sözleşmesi bilgileri ve içeriği hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz mail veya telefon ile şirketimiz tarafınca daha detaylı bilgi alabilirsiniz bunun dışında sözleşmemizi en önemli bazı maddeleri sizinle paylaşmak istiyorum.

 • Tüm ev eşyalarınız her türlü zarar karşı 15.000 TL değerinde nakliye sigortası ile güvence altına alınmıştır.
 • Ev eşyalarınız taşınma sırasında oluşabilecek her türlü zarar firmamız sorumludur.
 • Evinizdeki tüm mobilya türü eşyalarınız monta ve de montajı firmamız sorumludur.
 • Ev eşyalarınızın paketleme ve ambalaj işlemleri firmamız sorumludur.
 • Elektrik, doğal gaz ve benzeri şeyler firmamızın sorumluluğunda değildir.
 • Eşyalarınız sizin paketleme yapmanız durumu dahilinde oluşacak ezilme ve kırılma firmamız sorumlu değildir.
 • Taşınma sırasında kaybolma veya eşyaların eksik gelmesi durumunda firmamız sorumludur.
 • Eşyaların verilen zaman dışında  geç kalması durumunda taşınma maliyetine %10 gecikme indirimi uygulanacaktır.

Firmamız tün hizmeti kurumsallık kimliği üzerinden gitmektedir ve her taşıma sürecimiz evden eve nakliye sözleşmesi ile güvence altındadır,sözleşmelerimiz noter onayı almıştır.

Örnek: Çakıroğlu Nakliyat Sözleşmesi

Tags,

Gebze Eşya Depolama

Eşya Depolama

Ev eşyası ve ek olarak depolama hizmetinden yaralanmak istiyorsanız, Gebze eşya depolama konusunda firmamız sizi profesyonel nitelikte bir hizmet sunmaktadır. İki hizmetti tek fiyatta sunan şirketimiz eşyalarınızın güvenliği Alyans sigorta ile güvence altına almaktadır. Kişiye özel depolama  alanlarımızla eşyalarınıza özenle güvence altına alan Çakıroğlu Nakliyat önceliği müşteri memnuniyeti ve geri dönüşlerinizde dikkate alan teknik ekimizin öncülüğünde gözlemlenen hatalarımız sizlerinde görüşleri ile yeniden gözde geçirmektedir. Yenilenen ara yüzümüzle hizmetinizdeyiz şirketimizin amacı en uygun fiyat garantisi ile güvenli nakliyat hizmetini müşterilerimize sunmaktır. müşterilerimizin yüzlerini güldürmek bizim en çok değer verdiğimiz önceliklerimizdendir. Eşyalarınız hakkında 7 /24 canlı destek hattında veya müşteri temsilcilerimizi arayarak bilgi alabilir konu hakkında ayrıntılı bilgi öğrenebilirsiniz, eşyalarınız sigortalı taşıma ve depolama süresince geçerlidir teslim edildikten 5 iş günü sonra sigorta kapsamından çıkar sigortanız eşyalarınızın tam tutarı kadar olup her türlü eşyayı kapsamaktadır.

Vip Depolama Hizmetleri

Ev eşyaları hassas olup diğer ürün ve malzemeler gibi dayanaklı olmayıp çok kısa süre içerisinde doğal ortamdan etkilenebilirler. Nem veya rutubet gibi herhangi bir dış etken yüzünden hemen aşınma veya çürüme gerçekleşebilir, bu yüzden eşyalarınızı depolamadan önce seçeceğiniz deponun bu gibi problemleri olmaması gerekmektedir. Çakıroğlu nakliyat kullanmış olduğu depolara tamamen ev eşyalarına özel olarak tasarlanmış ve beli tarihlerde haşerelere karşı ilaçlanma işlemleri yapılmaktadır. Unutmayın ki eşya taşıma ve  depolama işlemeleri için en önemli şey temiz, kurumsal ve güvenilir bir firma seçimi yer alır. Eşya depolama hizmeti her şeyden önce hijyenik ve kaliteli depolara sahip olmak ile başlar. Şirketimiz bunun farkında olup depolarımıza gerekli titizliği göstermektedir ve sürekli modernize işlemleri yapılmaktadır. Eğer henüz hangi firma ile çalışacağınıza karar vermediyseniz Tuzla, Pendik, Kartal başta Kocaeli ve ilçelerinde genelinde ki 15 kadar depomuz ile sizlere kurumsal ve sigortalı bir şekilde 7/24 uzman kadromuzla hizmet sunmaya hazırız. Eşyalarınızı bize teslim edin ve gözünüz arkada kalmasın.

Depolama ve NAKLİYE

Ev/Ofis Depolama Depolama (Aylık) Nakliye
Küçük Depo  250 TL + KDV 500 TL + KDV
Orta Depo 300 TL + KDV 800 TL + KDV
Büyük Depo 450 TL + KDV 1000 TL + KDV

Her hangi bir yere veya seyahate gittiğinizde ev eşyalarınızı geçici olarak saklamanız gereken bir yere ihtiyaç duyabilirsiniz lakin bu yerin eşyanız için hijyenik koşularının bulunması ayrıca güveli bir yer olması sizin için önemi büyüktür.Günümüze artık firmalar birbirinden farklı ve birbirinden güzel kampanyalar sunduğu doğal bir gerçektir ama evden eve nakliye sektöründe büyük bir sorun var anlaştığınız firmanın veya nakliye şirketinin istediğiniz koşullara sahip olmayabilir,belki evet telefon ile yaptığınız görüşmede size bunu yapıyoruz veya şunu yapıyoruz diyebilir zaten çoğunlukla da öyle derler,ayrıca web sayfalarında bununla ilgili bir sürü göz boyayan içerik ve görsellerde bulanabilir ama size kesinlikle şunu söylemek isterim kesinlikle buna sakın kanmayın.Anlaştığınız şirketin deposunu bakın,eşya depolamak için uygun koşullara sahip olup olmadığına bakın.

Gebze evden eve nakliyat depolama

Gebze evden eve nakliyat depolama  denilince akla gelen ilk firma olmak bizim için büyük bir gurur kaynağıdır,peki neden biz böyle seviye geldik;hemen siz değerli okurlarıma açıklamak isterim ki bizim depolarımız tamamen eşya depolama amaçlı tasarlanmış olup tüm güvenlik tedbirleri amaçlıdır bu şekilde eşyanız hiç bir zarar gelmeyeceği konusunda emin olabilirsiniz.

Eşya depolama aşaması;

İlk aşamada tüm eşyalarınız ambalaj işlemleri yapılır ve yapmış olduğumuz tüm ambalaj işlemleri eşyanız türüne ve yapılmış olduğu maddeye göre ambalaj işlemini yapıyoruz ayrıca bir ek güvenlik olarak size eşya sigortası hizmetimizi de sunuyoruz,eşyanızın piyasa değeri neyse o miktarda bir eşya sigortası ile güvence altına alıyoruz,en son olarak da şunu söylemek isterim ki bizden nakliye ve depolama hizmetini aynı anda alan müşterilerimiz büyük indirimler yapmaktayız. Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Ev Eşyası Depolama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tags, ,

Gebze evden eve nakliyat fiyatı

Gebze evden eve nakliyat fiyat hakkında çoğu müşteri onlarca şirketten fiyat teklifi almaktadır. Ve yine çoğunlukla müşteriler fiyat araştırması yaparken; taşınmak için firma tercihini genelikle en ucuz fiyat teklifi verenden yana kullanır. Tabi ki ekonomik olarak taşınmak her bireyin en doğal hakkıdır ama sektörde kısa bir araştırma yaptığınızda göreceksiniz ki A firmasından almış olduğunuz fiyat teklifi ile B firmasından almış olduğunuz fiyat teklifi arasında uçurum farklar vardır. Peki bunun nedeni ne olabilir? Sonuç olarak her taşıma şirketinin taşıma için harcadığı maliyet belidir bu yüzden size en ucuz fiyat teklifi veren firmayı seçmeden önce o firma hakkında kısa bir araştırma yapmanız daha sağlıklı olacaktır, araştırmanızı da firma şikayetleri bırakılan forum ve web sayfalarında yapabilirsiniz.

Gebze nakliyat.

Gebze evden eve nakliyat

Diğer firmalardaki özensiz bir şekilde yapılan paketlemeleri, nakliye tecrübesi az olan elemanlar, eşyaların montajı sırasında yapılan amatörce şeyler ve buna benzer durumlar varken: bizim firmamızda ise herkes işinin ehlidir. Eşyaların paketlenme sırasında olsun, yüklenmesinde olsun, taşınması ve buna benzer aşamalarda titiz bir şekilde tüm işlemler gerçekleşir ve eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır. diğer firmalara o fiyatlara eşyalarınızı taşıttırıp mutsuz olacağınıza, Çakıroğlu nakliyat ile güvenli ve huzurlu bir şekilde eşyalarınızı taşıttırıp siz eşyalarınızın bu denli özenli geldiğine sevinirken biz de işimizi güzel yaptığımız için mutluluk duyarız..

Gebze Evden Eve NAKLİYAT Fiyatları

Ev taşıma fiyatlarında her il ve ilçede farklılık göstermektedir, örneğin İstanbul’daki bir taşıma şirketi ile Kocaeli’deki bir firmanın aynı mesafe ve aynı eşya olmasına rağmen vereceği fiyat teklifinde farklılıklar olacaktır. Bunun yanında firmanın kalitesi ve sunduğu hizmette göre de fiyatlar farklılık göstermektedir. Ama genel itibarıyla şirketler fiyat sunarken dikkat ettiği şeyler; eşyanın miktarı, kat oranları, eşyanın sigorta değeri ve sunulması gereken hizmete göre fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Bu konuda Hemen Fiyat Teklifi Al adlı sayfamızda evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplattırmadığını ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Gebze evden eve taşımacılık için firmamıza ulaştığınız anda ekibimiz eşyanız hakkında ön bilgi edinmek için eşyanız ilgi sizden bir takım bilgiler alır ve taşınmanın daha sağlıklı gerçekleşmesi için evinize ücretsiz ekspertiz servisimizi gönderiyoruz bu şeklide eşyanız hakkında daha fazla bilgi edinip taşınma hakkında servisimiz sizi gerekli bilgileri sunmaktadır, beraberinde en uygun fiyat teklifleri sunmaktadır. Ayrıca göndermiş olduğumuz ücretsiz ekspertiz servisi ile anlaşma sağladığınız taktirde; eşyanızın taşınma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı eşya sigortası ile sigortalanıp güvence altına almaktayız ve sigorta poliçesi ekspertiz servisimiz tarafından size verilmektedir. Sizde kurumsal ve sigortalı bir taşınma deneyimi yaşamak istiyorsanız web veya iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşabilirsiniz, Çakıroğlu nakliyat ile taşınmanın sizin için ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Tags, ,

Mutlukent evden eve nakliyat

Mutlukent Evden Eve Nakliyat

Konu hakkında bilgi vermeden önce Mutlukent hakkında biraz bilgi vermek istiyorum, burası bir ilçe veya kasaba tarzı bir yer değildir; Emlak Bankası tarafından yapılan konutların ismidir, zamanla bu konutların yakınında başka konutlarda inşa edilmeye başlamış ve günümüzde önemli bir insan topluluğu barındıran bir yer haline gelmiştir. Şehir merkezinden sadece 5 km uzakta olması, eğitim, sağlık ve bazı sosyal tesislerin yakın olması da burada yaşama elverişli bir yer haline getirmiştir.

Mutlukent nakliyat.

Mutlukent Eşya Taşıma

Eşya taşıma süreci zorlu bir süreçtir ama işi bilen ve kurumsal bir firma ile taşındığınız zaman en zorlu taşıma işlerinde bile deneyimli ve yetenekli elaman kadromuzla işin üstesinde gelmeyi başarmışızdır. Son 10 yıl için her konuda olduğu gibi hizmetler sektörü de dahil olmak üzere insan gücü yerine artık makine gücü yerini almaktadır. Firmamız bunun bilincinde olduğundan dolayı eşya taşıma işlerinde kullanılan asansörlü eşya taşıma sistemleri hizmet sunmaktadır.Söz konusu Mutlukent asansörlü eşya taşıma olunca akla gelen ilk firmayız,  çok hızlı bir şekilde en yüksek katlara bile bu sistemi kurmaktayız ve bu işlem sadece 30 dakika sürmektedir, eşyanız hiç bir hasar görmeden taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

İnsanların nakliye şirketi ile taşınmaların diğer bir nedeni ise nakliyecinin tüm eşyaların  paketli bir şekilde taşımasından kaynaklanmaktadır, eğer gerçekten kurumsal bir şirket ile taşınıyorsanız bu firmanın diğer korsan ve sıradan nakliyecilerden en büyük farkı eşyaların itina ile paketlemesinde geçer aynı şekilde firmamızda tüm taşımalarında eşyaları dikkatli bir şekilde kadrosundaki mobilya ustası ile eşyaları tek tek söküp parçalarına ayırıyoruz ve hijyenik bir şekilde taşıma işlemeni gerçekleştirmekteyiz.

Ev taşıma yılların vermiş olduğu tecrübe, profesyonellik ve ustalık  gerekmektedir. Tecrübe ve ustalık bir anda veya bir yıl gibi kısa sürede elde edilmez. Bir işte ustayım demek için yıllara ihtiyaç duyulmaktadır, normalde ise uzun bir zaman boyunca uğraşmak ve emek vermek gerekmektedir. Profesyonelliğin olmadığı bir işte başarı olma şansı ne yazı ki düşüktür. Tecrübeli olmayan nakliye şirketi eşyaları taşırken oluşabilecek riskleri öngöremez. İyi niyetli de olsa bazen işin içinden çıkamayabilir.

Tags,

Kocaeli evden eve nakliyat

Kocaeli’nin toplam 12 ilçesi var ve İstanbul ile sınır olana bir ilimizdir. Tarihi, kültürel, eğitim, sanayi ve sağlık olanakları yüzünden bir çok insanın yaşamak için tercih ettiği büyük şehirlerimizden birisidir. Bir çok hizmetler sektörünü bir arada bulunduğu bu ilimizde başlıca sektörlerden birisi ise nakliye sektörüdür. Söz konusu Kocaeli evden eve nakliyat olunca akla ilk gelen firma tabi ki Çakıroğlu nakliyat, yıllardan beri Kocaeli başta olmak üzere tüm Türkiye’de nakliye hizmeti sunmaktayız. Kocaeli ve bölgesinde lider firma olup İstanbul ve çevresinde ise en iyi ilk 10 giren firmalar arasındayız.

Kocaeli nakliyat.

Kocaeli Evden eve NAKLİYAT FİRMALARI

Ne yazı ki sektör içerisinde bir çok korsan firma bulunmaktadır. Bu çoğu korsan firmanın taşıma belgeleri ve izinleri bulunmamaktadır ayrıca taşıma sektöründe kullanmış oldukları araçlar ev taşıma için uygun olmayıp taşıma işlemlerinde kullanmış oldukları elemanlar  ise sırf ucuz olduğu için hiç işi bilmeyen kişileri ve mültecilerden oluşmaktadırlar.

Sizde eğer kaliteli ve sağlıklı bir taşıma süreci yaşamak istiyorsanız; tercih edeceğiniz firmanın korsan mı yoksa kurumsal bir şirket mi olduğununa dikkat etmeniz sizin için çok büyük bir önem taşımaktadır. Aksi halde sırf ucuz olduğu için tercih ettiğiniz korsan şirketler ile taşıma esnasında bir sürü sorun yaşayabilirsiniz. Ne gibi sorunlar yaşayacağınızın örnekleri İnternet üzerindeki forum ve şikayetvar.com tarzı sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Profesyonel Nakliye Firması

Taşınmak oldukça stresli ve maliyetli bir iştir, gerek maddi olsun gerek manevi olsun bir çok problemi beraberinde getirir çünkü yeni bir eve taşındığınızda eski düzeniniz tamamen değişmektedir; komşularınız, ekmek almaya gittiğiniz bakkal veya tamamen farklı bir şehre de gitme durumunuzda olabilir. Ayrıca yeni bir eve taşındığınızda dolayı beraberinde bir sürü harcama yapmak zorunda kalacaksınız işte böyle hassas bir dönemde bir taşınma sürecinde size sağlıklı ve sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşatacak kurumsal ve profesyonel bir nakliye firmasına ihtiyaç duyacaksınız.

Firmamız bir nakliye şirketinden beklenen tüm hizmetlerinde ötesinde bir hizmet anlayışına sahiptir, hizmet prensibi tamamen müşteri memnuniyetine dayanan; eşya paketleme, asansörlü eşya taşıma ve itina ile yaptığımız eşya monte ve de monte hizmetlerimiz ile farkımızı her zaman orta koyan bir nakliye firmasıyız.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat FİYATLARI

Evden eve taşıma sektöründe net bir fiyat tarifesi yoktur. Yıllık vergi oranları, dönemsel olarak yakıtta yapılan zamlar ve mevsime göre taşınma sezonların başlaması ile fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca ev taşıma için fiyat hesaplanması; eşyanın miktarına, evin kat oranlarına, eşyanın taşınacak adres ile bırakılacağı adres arasındaki mesafe ve bu gibi niteliklere göre fiyat hesaplanmaktadır. Sizde eğer profesyonel bir taşıma hizmeti almak istiyorsanız Çakıroğlu Nakliyat 7/24 hizmetinizdedir, eğer fiyat hakkında daha fazla bilgi edinmek ve şirketimizden fiyat teklifi almak istiyorsanız Hemen Fiyat Teklifi Al sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tags, ,

İzmit evden eve nakliyat

İzmit genel itibarıyla Kocaeli ilimizin merkez ilçelerinden biri olmakla beraber sanayi, kültürel, sosyal ortam olarak Avrupa ve Asya arasında merkezi bir işlevi vardır. Bu sebepten nüfus bakımından oldukça yoğun bir şehirdir, en güncel sayımda 2017 yıllında 360.409 kişi olarak tespit edilmiştir bununla beraberinde her nüfus yoğunluğuna sahip bir ilçe gibi hizmetler sektörü de gelişmiştir bu hizmetler sektörlerinin en başında gelen ise İzmit evden eve nakliyat hizmetler sektörüdür. İzmit her geçen yıl ile birlikte iş,sağlık ve gerek eğitim gibi konular olsun günlük hayatımızı ilgilendiren sosyal sebeplerden ötürü göç almaktadır bu da beraberinde ev taşımaları için profesyonel bir firmayı gerekli kılmıştır.

İZMİT Evden Eve NAKLİYAT TAVSİYE

Hizmetler sektöründe firma tercihlerinizi dikkatli ve özen göstererek yapmanızı tavsiye ederiz. Peki tercihlerimiz neye göre ve nasıl olamalı? Öncelikle herhangi bir müşteri internet üzerinde firma araştırması yaptığı zaman genelikle en ucuz fiyat teklifi veren firmayı tercih etmektedir, bunu bilen bazı nakliye firmaları bu yüzden sadece müşteri kapmak için piyasanın altında fiyatlar vermektedir. Ucuz fiyat verdiği içi kaliteli hizmet vereceği anlamına gelmez beraberinde müşterilerin nakliye şirketi ile bire çok sorunların yaşandığı görülmektedir. Bu konuda İnternet üzerinde şikayet ve forum tarzı sitelere baktığınızda ne demek istediğimizi anlarsınız.

Nasıl Bir Firma Tercih Etmeliyim?

 • Logolu ve kurumsal firma seçmeyi özen gösterin, unutmayın ki kurumsal firmalar her zaman daha güvenilirdir.
 • Ev eşyası taşıma işlemlerinde eşya sigortası yapan firmaları seçmeyi özen gösterin bu sayede taşınma sırasında herhangi bir eşyanız zarar görse bile size verilen sigorta poliçesi ile hiç kimseyle muhatap olmadan zararınız karşılanmış olacaktır.
 • Sırf ucuz fiyat teklifi verdi diye o firmayı seçmeyin, unutmayın ki her şeyin ucuzu her zaman kaliteden yoksundur.
 • Herhangi bir firmayı tercih etmeden önce o firma hakkında kısa bir araştırma yapmak faydalı olacaktır; araştırma yolunuz ise o firma hakkında İnternet dünyasında yoğun olarak şikayet olup olmadığında dikkat etmekten geçer çünkü daha önceki müşterilerinden almış olduğu şikayetler o şirket hakkında profilini tanımanıza yardımcı olur.

İzmit Evden Eve NAKLİYAT FİYATLARI

Her yıl eşya taşıma ve taşımacılık sektöründe fiyat tarifesi farklılık göstermektedir. Ama genel olarak fiyat hesaplamaları belirli niteliklere göre dikkate alınıyor bunlar;

 • Taşıma yapılacak her iki adres arasındaki mesafe.
 • Taşıma yapılacak her iki evin kat oranları.
 • Eşyanın miktarı ve hacmi.
 •  Eşyanın sigorta değeri.
 • İstenilen ek hizmetler.
 • Taşınma işleminin zorlukları.

Öncelikle Çakıroğlu nakliyat olarak fiyat teklifi sunmadan önce 2,000 TL değerine yakın ve üstünde olabilecek taşımalarında ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz bu şekilde daha net ve sağlıklı bir fiyat almış oluyorsunuz. Göndermiş olduğumuz ücretsiz ekspertiz servisi ile eşyanız ve taşınma koşullarınız hakkında ön bir inceleme yapmaktadır. Anlaşma sağlandığı anda eşyanızın sigortası ve sözleşme hazırlanıp size teslim edilmektedir. Çakıroğlu başta Gebze evden eve nakliyat sektörü olmak üzere tüm ilçede ve şehirlerarası olarak hizmet sunmaktadır.

İzmit evden eve nakliyat.

İZMİT Asansörlü Evden Eve NAKLİYAT

Söz konusu eşya taşıma olduğunda ev eşyasının ne kadar hassas olduğunu çoğu insan bilmektedir bu yüzden teknolojinin bize verdiği kolaylıklardan sonuna kadar yaralanmamız gerekiyor. Kocaeli civarındaki nakliye sektöründe sadece 3 tane eşya taşıma asansör sistemleri bulunmaktadır ve bunların birisi ise Çakıroğlu şirketine aittir. Sunmuş olduğumuz asansör hizmetleri sayesinde söz konusu İzmit eşya taşıma olduğunda en hızlı ve en modern hizmeti sunmaktayız. En yüksek katlara bile Asansörlü eşya taşıma ile en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. Sizde eşyanızı düşünüyorsanız en bilindik ve en kaliteli şirketi tercih etmeyi özen gösterin. Biz Çakıroğlu nakliyat olarak 1999 yıllından beri müşteri memnuniyetine dikkate alarak taşıma hizmeti sunmaktayız.

 


İzmit eşya taşıma, izmit eşya depolama, izmit taşımacılık, evden eve nakliyat izmit, izmit evden eve nakliyat firmaları

Tags, , ,

Call Now ButtonHemen Teklif Alın