Ana Sayfa

Ofis Taşımacılığı

1999 Yıllından beri ofis ve büro taşımacılığını uzman kadromuz ile kurumsal ve sigortalı bir şekilde, diğer nakliye firmalarına göre kat kat kaliteli olan %100 müşteri memnuniyetine odaklı bir taşıma hizmeti sunmaktayız.

Daha fazla bilgi edinin

Ücretsiz Expertiz Hizmeti

Sunmuş olduğumuz hizmet ile birlikte eşyanız için bir taşınma planı oluşturuyoruz bu şekilde taşınma günü hiç bir sorun ile karşı karşıya kalmayacaksınız ayrıca siz değerli müşterilerimize en sağlıklı fiyat tekliflerini sunuyoruz.

Daha fazla bilgi edinin

Ev Eşyası Depolama

İstanbul (Tuzla) - Kocaeli ( Gebze) bölgesinde hijyenik, güvenlik sistemleri ile donatılmış, Türkiye standartların üzerinde depolarımız bulunmaktadır, Sizden kurumsal ve profesyonel bir şekilde bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Çakıroğlu Nakliyat

Gebze Çakıroğlu evden eve nakliyat

Gebze Çakıroğlu Nakliyat

İstanbul ve Kocaeli merkezli olup tüm Türkiye genelinde kurumsal ve sigortalı bir şekilde nakliye hizmeti sunan firmamız Çakıroğlu Group adı altında bulunmakta olan onlarca özel ve başarılı şirketlerden bir tanesidir.

Çakıroğlu Group 1997 yıllından beri Türkiye ekonomisinde aktif rol oynamaktadır, ekonomi sektöründe petrol ofisi zinciri ile başlayan group 1999 yıllında kurmuş olduğu lojistik ve nakliye şirketi ile ismini tüm Türkiye duyurmayı başardı. Evden eve taşımacılık sektörünün lider firması olamayı başaran Çakıroğlu nakliyat müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini prensip haline getirdiğinden, nakliye sektöründe en çok tercih edilen firması olmayı başardı.

Gebze Çakıroğlu nakliyat.

Bizden Haberler...

Evden eve taşımacılık, nakliye fiyatları ve daha fazla genel güncel bilgi için blog sayfamızdaki makaleleri ziyaret edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın